בריאות ביאסי

40232215817 40721556368
הפרטים התקבלו מגולשי אתר למטייל ובאחריותם

4 המלצות על בריאות ביאסי

תמונת הפרופיל של אלון_רן
אלון_רן
2

”טיפולי שיניים ברומניה מומלץ בחום “

קרא עוד

תאמינו לי לא חשבתי שאני אכתוב פה כזאת המלצה.

הבעיה היא שלפעמיים משהו שנשמע יותר מידי טוב מפחיד אותנו ומונע לעשות את הצעד הנכון.

אז תוך כדי סיבוב בפייסבוק שלי מצאתי את עצמי נכנס למודעה של עסק שנקרא איזי דנט שמבצע טיפולי שיניים ברומניה. כמובן שמיד כל הישראלי החשדן שבי עלה לי ומיד התחלתי לברר באינטרנט על טיפולים ועל החברה. לאחר כמה בירורים והתייעצות עם חברים החלטתי שאני הולך על זה. אני מנסה לעבור את הטיפול דרך החברה הזאת הרי רוב הרופאים בישראל גם ככה לומדים ברומניה או ברוסיה ומגיעים לפה לעבוד בסוף התואר. אז החלטתי שאני לוקח את ה”סיכון “. מה אני אגיד לכם לא התאכזבתי להפך חסכתי איזה כמה אלפי שקלים.

אז בלי פרסומת. אבל אם אתם רוצים טיפול שיניים איכותי בלי לקרוע את הכיס.

איזי דנט

הטיפ עזר לך?
תמונת הפרופיל של lupu
lupu
1

”רופאת שיניים“

קרא עוד

סוף סוף סיימתי את טיפול השיניים של אשתי וזאת בשהות מ - 2 מרץ עד 19 מרץ ביאש אצל הרופאה שהמלצתי עליה בטיפ מלפני שנתיים אבל מצאתי לנכון לרשום מספר דברים. כפי שכתבתי בפעם הקודמת הרופאה באמת מקצועית מאד עם שם שהולך לפניה בכל רומניה ובנוסף כמו שציינתי היא הדיקן של הפקולטה לרפואת שיניים, 

אבל כמה דברים לתשומת לבכם - חייבים לסגור איתה בכתב באימייל את המחיר הסופי, שלא יהיו הפתעות. מסתבר שגם פרופסור ברומניה בשביל כסף מוכנה לנסות ולסדר אתכם. אני סגרתי בכתב והקפדתי שכל תשלום אקבל נייר חתום על ידי האסיסטנטית. כדאי לקבל מחיר בארץ כולל תוכנית עבודה ואת זה להשוות איתה, במידה ומשתלם לכם אזי כדאי לעשות את כול הבדיקות שצריך למשל לשתלים צריך בדיקות דם וא.ק.ג. כדאי לשאול אותה באימייל מכיוון שהיא לא תתחיל טיפול בלי בדיקות ואלו בארץ לא עולות כסף דרך קופת חולים. 

אגב אפשר לסרוק צילום פנורמי ולשלוח לה באימייל. לסיום, אני בטיפול השני של אשתי על מנת לקבל מושג חסכתי כ - 23,000 שקל על 6 שתלים ו - 14 מבנים וכתרים. במידה ויש שאלות אשמח לעזור. אגב הלו``ז שלה צפוף מאוד ואנשים ממתינים שעות בלובי, מי שיחליט להגיע אליה כדאי להחליף עימי מילה בנושא.

האימייל של הרופאה הוא: [email protected]  
 

הטיפ עזר לך?
תמונת הפרופיל של lupu
lupu
2

”המלצה חמה על רופאת שיניים ביאש“

קרא עוד

הפעם נסעתי לבצע 6 השתלות וגשר של 4 לאשתי. כל מי שמעוניין לדעת, קודם כול לא ללכת לסתם רופאי שיניים. יש הרבה נוכלים בעניין. אני הלכתי בשנה שעברה לרופאה הזו ד"ר פורינה ולאחר המלצה. אני מצטרף להמלצה. ד"ר פורינה הינה הדיקן של הפקולטה לרפואת שיניים ביאש ועושה נפלאות. עשינו לאשתי השתלה של 6 שיניים ומכוון שאשתי פחדה היא הביאה רופאה מרדימה וביצעה הניתוח בהרדמה כמעט מלאה (טישטוש). זאת לא לפני שחייבה אותנו לבצע בדיקות כלליות. מישיבה בלובי פגשנו רומנים שהגיעו. כולם אמידים וממרחקים של 200 עד 500 ק``מ וכל אחד חיכה מינימום 3 שעות. כמובן שלנו לא נתנה לחכות כל כך הרבה מכיוון שתיאמנו מהארץ ואנחנו בעדיפות. בקיצור, הטיפול היה מיקצועי מאד ועלה הרבה פחות מהארץ, כולל טיסות. אשמח לעזור ביתר פרטים. אפשר להתקשר: 052-2788548 דוד. המייל של הרופאה:  [email protected] אני מציע להתייעץ בי לפני יצירת הקשר עימה.

הטיפ עזר לך?
תמונת הפרופיל של lupu
lupu

”טיפולי שיניים ברומניה“

קרא עוד

זהו חזרתי ב1/5/06 מרומניה וגמרתי את טיפולי השתלת השיניים. בגדול מאד מרוצה מרופאת השיניים היא סופר מיקצועית אבל כמו כל הרומנים ניסתה בסוף להוסיף לי משהו בחשבון.

ממליץ עליה בחום מבחינה מיקצועית אבל לסכם איתה מחיר בכתב ולקחת אישור על כל תשלום אפילו על ניר סתם. לפני הנסיעה ממליץ לעבור אבחנה אצל רופא בארץ כדי לדעת מה צריך ולברר עימה מחיר פחות או יותר ניתן בהחלט לתכנן טיול בשילוב טיפול שיניים אני עשיתי זאת אשמח לעזור לכל אחד. 

קוראים לה Forna Norina

הטיפ עזר לך?

מתוך הבלוגים - פוסטים על בריאות ביאסי

אין עדיין פוסטים על בריאות ביאסי.

שתפו את החוויות שלכם מהטיול עם קהילת המטיילים הגדולה בישראל

כתבו בלוג

תגיות

הזמנת חופשה ליאסי

עקבו אחרינו לכל העדכונים החמים בארץ ובעולם