תחבורה ציבורית ומוניות בג'ייפור

6 המלצות על תחבורה ציבורית ומוניות בג'ייפור

תמונת הפרופיל של toma1
toma1

”אוטובוס מג'יפור לבונדי“

קרא עוד

אוטובוס מג'יפור לבונדי יוצא מהתחנה המרכזית בגיפור. האוטובוס יוצא כל כמה שעות אבל אין לו לו”ז קבוע. את הכרטיס אפשר לקנות במקום. אורך הנסיעה הוא בערך 3-4 שעות. האוטובוס הוא Local Bus אז תשתדלו לתפוס מקום ליד חלון.

הטיפ עזר לך?
תמונת הפרופיל של russianapple
russianapple

”מטרו חדש בג'איפור“

קרא עוד

הגענו למטרו החדש בג'איפור ולהפתעתנו נחתנו בברלין. המטרו מאוד זול (5 רופי לנסיעה שעולה 100 רופי בטוקטוק, אבל יכול שאלו מחירי הרצה), מהיר, נוח, נקי וממוזג - אמריקה. מבחינת תחנות - יש כרגע קו אחד והוא נוחת בשער המערבי של העיר העתיקה (צ'אנדפול), בתחנת האוטובוסים המרכזית, וקרוב לתחנת הרכבת המרכזית. קניית הכרטיסים במכונה האוטומטית מאוד נוחה ופשוטה. וחוץ מלהיות כלי תחבורה - מבחינתנו זו הייתה אטרקציה אחרי 3 חודשים של לוקאלים וג'נרל קלאס ברכבת.

הטיפ עזר לך?
תמונת הפרופיל של Ilana3210317
Ilana3210317

”מונית מגסטהאוס בג'ייפור לשדה התעופה“

קרא עוד

ג'ייפור עיר ענקית ולכן הדרך היחידה להגיע לשדה התעופה היא עם מונית (טוק טוק פשוט לא יסחוב...). בעל הגסטהאוס הזמין לנו מונית מראש-שילמנו לזוג 500 רופי. נשמע יקר, אבל זו מונית בכל זאת, ונסענו כחצי שעה עד לשדה התעופה.

הטיפ עזר לך?
תמונת הפרופיל של out4awalk
out4awalk

”השכרת ריקשה ליום בג'ייפור“

קרא עוד

נסיעות הריקשה בג'ייפור די יקרות כי מדובר במרחקים גדולים, לכן מי שמתכוון לבקר בכמה אתרים באותו יום, מומלץ לדבר עם נהג ריקשה על מחיר לכל היום - 500 רופי הוא מחיר בהחלט סביר, רק תוודאו שהנהג מבין מה העיסקה כוללת.

הטיפ עזר לך?
תמונת הפרופיל של out4awalk
out4awalk

”נסיעה מפושקאר לג'ייפור“

קרא עוד

נסיעה מפושקאר לג'ייפור אורכת כ-3 שעות וישנם מספר אוטובוסי תיירים די נוחים שיוצאים כל יום - לכן למי שמתלבט אפשר גם לנסוע ולחזור באותו יום. אנחנו עשינו טיול יום בג'ייפור - נסענו באוטובוס של 9:00 וחזרנו באוטובוס של 18:00, וזה היה בהחלט מספיק לראות את אתרי ג'ייפור, אך כדאי לתכנן מראש באיזה אתרים רוצים לבקר.

הטיפ עזר לך?

מתוך הבלוגים - פוסטים על תחבורה ציבורית ומוניות בג'ייפור

אין עדיין פוסטים על תחבורה ציבורית ומוניות בג'ייפור.

שתפו את החוויות שלכם מהטיול עם קהילת המטיילים הגדולה בישראל

כתבו בלוג

תגיות

הזמנת חופשה לג'ייפור

עקבו אחרינו לכל העדכונים החמים בארץ ובעולם