מטבע ועלויות בשפינדרלוב מלין

2 המלצות על מטבע ועלויות בשפינדרלוב מלין

תמונת הפרופיל של tioma
tioma

”המרת מטבע“

קרא עוד

המרת כסף – לאחר בדיקה מעמיקה, הגענו למסקנה כי עדיף להמיר כסף ישירות בכספומטים של בנקים גדולים בצ'כיה. אם תרצו להשתמש בשיטה זו, תדעו שמיד ביציאה מטרמינל 1 – יש משמאלכם 4 או 5 כספומטים בחרנו בבנק CSOB (נדמה לי). העמלה על משיכה מכספומט הינה $4 ועמלה נוספת היא או 1.75% או 2% מסכום העסקה, תלוי בכרטיס שבבעלותכם. למה בחרנו בשיטה זו? לא היה לנו זמן לעבור בפראג לצורך המרת כסף באחת מנקודות ההמרה וגם לא רצינו לאבד מערכו ע"י המרה ליורו או דולר בארץ ואז פעם נוספת לקרונה צ'כית כאן (בארץ ברוב נקודות ההמרה אין קרונות ואם יש, בשער מאוד לא ידידותי...). כמו כן, והדבר מאוד ידוע, בנקודות ההמרה בצ'כיה אוהבים לרמות תיירים. נותנים להם כסף מזויף או קרונות הונגריות שדומות במראה החיצוני אך ערכם נמוך בהרבה. לכן – הבחירה שלנו – כספומט.

חוץ מזה, אנחנו ממליצים בחום לפחות לבדוק איך נראות קרונות צ'כיות לפני שאתם טסים. יש גם אפליקציות לסמארטפונים שיכולות לעזור בזה.

הטיפ עזר לך?
תמונת הפרופיל של אנונימי
אנונימי

”לגבי המרת כסף“

קרא עוד

שלום לכם,

כידוע צ'כיה במעבר ליורו - נכון להיום (1.2005) ברוב המקומות לא מקבלים יורו למרות שבמלון שלנו הסכימו לקבל יורו בשערו היציג מול הקרונה!

אני ממליץ להצטייד בארץ ביורו - להחליף מינימום הכרחי בשדה התעופה (רק אם צריכים מונית או אוטובוס) ואת שאר הכסף להחליף בבנק - בשום אופן לא להחליף בדוכנים במרכז פראג - הם פשוט מרמים את הלקוחות.

והכי מומלץ לדעתי- לשלם בכרטיס אשראי - בלי כל הבאלאגן - רק לשמור כמובן את הספחים - כבר קרה לי שחייבו אותי פעמיים על אותה הקניה בצרפת ואח``כ לך תוכיח שאין לך אחות...

הטיפ עזר לך?

מתוך הבלוגים - פוסטים על מטבע ועלויות בשפינדרלוב מלין

אין עדיין פוסטים על מטבע ועלויות בשפינדרלוב מלין.

שתפו את החוויות שלכם מהטיול עם קהילת המטיילים הגדולה בישראל

כתבו בלוג

תגיות

עקבו אחרינו לכל העדכונים החמים בארץ ובעולם