תחבורה ימית בסלבדור ”הסעה משדה התעופה בסלבדור אל מורו באמצעות המעבורת האיטית“

ההסעה הזו מאורגנת ע"י חברת Cassi Turismo והיא מארגנת הסעות עם המעבורת האיטית לאיטה קרה סלבדור ומורו.

למרות שאני נסעתי איתם 3 פעמים אני ממליץ על המעבורת המהירה אם זה מסתדר לכם עם השעות. פשוט כשאני רציתי לנסוע בחזור לא היה מקום. ובהלוך עם האיטית הייתי מגיע לפני בגלל שהמהירה יצאה מאוחר יותר ביום.

ביציאה של השדה התעופה לפני שיוצאים לרחוב תראו שם את הסוכנות. רשום שם 130 ריאל למורו, אבל לישראלים זה 100 (מי שעשה מראש את אותה ההסעה דרך הסוכנויות הישראליות במורו שילם 110).

כשנרשמתי השעה הייתה 10:45. ב-11:30 הם הוציאו את ההסעה לכיוון הסוכנות הראשית שצמודה לנמל. עולים על מעבורת גדולה ואיטית של 50 דקות שמובילה לאי. יורדים מהנמל עולים על אוטובוס סמי-קמה (או על מיני-וואן – תלוי במספר הנוסעים) נסיעה של שעה וחצי עד לנמל שבצד השני של האי. שם צריך לשלם קנס של 80 סנט – לא ברור למה עולים על סירות קטנות ומהירות 20 דקות ומגיעים למורו (מומלץ ללכת ראשונים כדי לתפוס את המעבורת הראשונה). בכניסה למורו –רואים אותך עם מזוודה –אז צריך לשלם קנס של 15 ריאל דמי כניסה. סך הכל מנמל התעופה עד למורו 11:30 – 16:30 יצא 5 שעות נסיעה –כולל עצירה לכ-10 דקות בכל תחנה. הם מצהירים כי הנסיעה דרכם היא כ-4 שעות –אבל 5 זה הזמן הנכון.

אם נוסיף את הזמן שהמתנתי בשדה יוצא 5:45 שעות – כך שאם תזמינו מראש הסעה למהירה ותיקחו מונית, אולי זה יהיה יותר משתלם. פשוט האיטית עם קאסי היא יותר נוחה, אתה ראש קטן, עושים לך את הכל .

צירפתי את לוח הנסיעות ואת המפה שלהם.

לכל המידע על סלבדור ברזיל
הטיפ עזר לך?
שמור לעצמי

תגובות ושאלות

הזמנת חופשה לסלבדור

הכתבות הכי נצפות השבוע

הפוסטים הכי נצפים השבוע

הטיפים הכי נצפים השבוע

עקבו אחרינו לכל העדכונים החמים בארץ ובעולם