אביסיון ראפטינג
Avisio Rafting

5
(2)
38033 Cavalese, Province of Trento, Italy
+39 347 532 3839
הפרטים התקבלו מגולשי אתר למטייל ובאחריותם

מה חושבים מטיילים על אביסיון ראפטינג

5
2 מדרגים
2
0
0
0
0

2 המלצות על אביסיון ראפטינג

תמונת הפרופיל של sho
sho

”רפטינג avisio- מומלץ“

קרא עוד

רפטינג בנהר הנוצ'ה עם מדריכה מקצועית בשם רומי. צוות מדריכים דובר אנגלית ואפילו כמה מילים בעברית.הנהר סוער ומעניין. ישנה עצירה לעשות קניונינג במפל לחובבי אקסטרים בלבד ולילדים בוגרים יודעי שחייה היטב! המעבר תחת המפל דורש נשימה עמוקה במים קרים מאוד, אחכ טיפוס לגובה 4 מטרים וקפיצה. לא חובה. ניתן לחכות ולצפות. וחוזרים ביחד להמשך.

הטיפ עזר לך?
תמונת הפרופיל של dudibecher
dudibecher
2

”ראפטינג חווייתי ומיוחד“

קרא עוד

היינו כל המשפחה בראפטינג מערבית לפרדאצו. מדובר בנהר שוצף וסוער יחסית, אם כי בטוח ומקצועי (קסדות, חליפות, הדרכה וכו'), לכל סירה מתלווה מדריך מקצועי המנווט ו”מפקד” על הסירה, והמסלול מהנה ויפה ביותר. הנהר מאוד מאוד קר ונרטבים, אך זו חוויה שחבל להחמיץ.

המדריך שלנו (מרקו) דיבר כמה מילים בודדות בעברית, היה מאוד מאוד משעשע וחביב לילדים ולמבוגרים, והשייט איתו היה פשוט אחת מפסגות הטיול.

ישנו מקום עצירה באמצע המסלול, שממנו הולכים ברגל דקות ספורות לכיוון מפל יפה, ולבוגרים והאמיצים בחבורה יש אפשרות להיכנס למימי המפל, עם המדריך, וגם זו חוויה מדהימה ויוצאת דופן. המים במפל בטמפרטורה של 3-4 מעלות (ברצינות!) וזו הייתה חוויה קשה ומאתגרת, אבל בלתי נשכחת.

יש להזמין מראש מקום, כי לא בהכרח יש מקום ואפשרות לצאת ספונטנית, בעיקר מכיוון שמדובר בשייט עם מדריך, ולא כמו יציאה עצמאית בנהר הירדן. השייט יוצא כל יום בשעות 11:00 ו-14:30, ויש לקחת בחשבון ולהירשם מראש.

שווה!

הטיפ עזר לך?

מתוך הבלוגים - פוסטים על אביסיון ראפטינג

אין עדיין פוסטים על אביסיון ראפטינג.

שתפו את החוויות שלכם מהטיול עם קהילת המטיילים הגדולה בישראל

כתבו בלוג

תגיות