בטיחות ואזהרות בסנטיאגו דה קובה

1 המלצות על בטיחות ואזהרות בסנטיאגו דה קובה

תמונת הפרופיל של ירון1
ירון1

”אזהרות מפני חיניטרוס מפורסמים !“

קרא עוד

אני מניח שרוב התיירים שרוצים לנסוע לקובה שמעו לא אחת ולא פעמיים על תופעת החינטרוס, אנשים שמנסים ``לרכב`` על גבם של התיירים ולהוציא מהם כמה שיותר כסף בדרכים חברותיות לכאורה. בתור אחד שטייל לבד בקובה חלק מהזמן ודובר ספרדית והיה בקשר עם לא מעט מקומיים ברצוני להתריע קודם כל שהתופעה הזו גודלת מדי שנה מכיוון שאנשים רבים לא רוצים ללמוד באוניברסיטה בקובה ומעדיפים ``לעבוד`` כחיניטרוס עד כדי שנדמה לך שאפילו אנשים שיש להם עבודה הופכים מיידית לחיניטרוס מ``הצד`` ברגע שהם קולטים תייר.

קשה נורא להאמין לאנשים במדינה הזו כי נדמה לך ש-90 אחוז מה``חמימות`` שלהם נובעת מאינטרס כלכלי מובהק ובתור בן אדם שאוהב סלסה ואוהב לרקוד נפגעתי קשות מהתופעה כי הרבה פעמים בחיפוש אחרי פרטנריות לריקוד או מורים נפלתי על רמאים ושקרנים.

אם את מגיעים לסנטיאגו לקאסה דה לה טרובה א-ל תיקחו שיעורי ריקוד אצל יולייט שהיא רקדנית הבית של המקום, בחורה שחורה, בת זוגו לריקודים של רקדן מפורסם בשם יואניס. הבחורה הזו התגלתה כשקרנית, לקחה ממני כסף ודי נעלמה ולא באה לשיעור שקבענו בכלל. אחר כך קבענו להפגש שוב והיא הופיעה 4 שעות אחרי הזמן עם מיליון תירוצים ו``חברים`` לא קשורים שהייתי צריך לקנות להם כל מיני דברים וממש הרגשתי לא נעים עם העניין. בקיצור, שיעורי ריקוד תשתדלו לקחת רק בסטודיואים לריקוד מסודרים ויש לי אחד מומלץ ומסודר בהוואנה למי שמעוניין.

ברקואה - עיירה מדהימה מבחינת נופי טבע אבל קשה מבחינת חיניטרוס. תיזהרו מבחורה שחורה בשם טטיאנה, היא מציקה כל ערב לתייר אחר וקשה להיפטר ממנה, אל תלכו איתה לשום מקום. עושה לי רושם שהיא חיניטרה מפורסמת בעיירה לפי כמות האנשים שראיתי שהיא מציקה להם ומנסה לעבוד עליהם.

הטיפ עזר לך?

מתוך הבלוגים - פוסטים על בטיחות ואזהרות בסנטיאגו דה קובה

אין עדיין פוסטים על בטיחות ואזהרות בסנטיאגו דה קובה.

שתפו את החוויות שלכם מהטיול עם קהילת המטיילים הגדולה בישראל

כתבו בלוג

תגיות