מטבע ועלויות בגלאפגוס

4 המלצות על מטבע ועלויות בגלאפגוס

תמונת הפרופיל של benzi40
benzi40

”אקוודור - תקציב טיול“

קרא עוד

תקציב טיול באקוודור (דצמבר 2012 - ינואר 2013) - 33 יום: הנתונים לאדם (לינה בחדר זוגי, לאחר הנחה לפנסיונר בתחבורה ציבורית ולעתים בכניסות) בדולרים אמריקאיים. 2451$ - 7 ימי שיט, 8 ימי טיול בגלאפאגוס, כולל טיסה מהיבשה ואליה - 370$. כניסה לפארק,טיפים וציוד שנירקול. 333$ - שלושה לילות בלודג' באמזונאס (כולל 70$ טיסה לכיוון אחד). 285$ ללינה (22 לילות). 123$ לאוכל. 134$ לכניסות לאתרים. 120$ - שכירות רכב, כולל דלק ואגרות לשישה ימים. 96$ לנסיעות, 20$ להשכרת טרקטורון. 54$ - שונות(מרחצאות, מסאז, כביסה). בסך הכל 3615$ לאדם. 

הטיפ עזר לך?
תמונת הפרופיל של marianne7
marianne7
1

”הזמנת טיולים בגלאפגוס - מחיר“

קרא עוד

יצאתי לקרוז של 6 ימים בגלאפגוס, באמצע יולי השנה. שילמתי קרוב ל-2,000$ לחבילה, כולל הטיסה לאיים. בדיעבד, מתברר שניתן להזמין חבילות מקיטו, ולצאת תוך יום, בחצי מחיר. המידע שהיה לנו שעלולים להסתכן בכך שלא יהיו מקומות, אינו נכון. דבר נוסף, אנחנו הפלגנו מאי לאי בלילות, הים היה סוער ורבים מאיתנו הקיאו והרגישו רע. ניתן להגיע לאיים הגדולים, כמו איזבלה, לישון במלון ולצאת מידי יום לאיים אחרים או סביב איזבלה עצמה שיש לה הרבה מה להציע. גם החבילות בדרך הזאת זולות בהרבה מאלה שמזמינים מראש.

הטיפ עזר לך?
תמונת הפרופיל של roige
roige

”עלויות בגלאפגוס“

קרא עוד

נכון זה לא זול. השאלה בהשוואה למה. אם משווים את זה לשבוע באירופה למשל, אז אותו דבר. יוצא בין 800-1200 דולר בערך אם לוקחים את הסיור של ה-7 ימים. ממה נובע ההפרש במחירים? מכמה בעל הסירה לחוץ למלא את הסירה ולצאת (ז``א רגע אחרון או לא), דרך איזו סוכנות הזמנת ומה בדיוק אתה מקבל על הסירה (מים מינרלים חופשי, מספר ארוחות ביום, רמת האנגלית של המדריך, וכו`). 

הטיפ עזר לך?
תמונת הפרופיל של אנונימי
אנונימי

”גלאפגוס - עלויות“

קרא עוד

To visit the islands you need to think about :

 1. The National Park Tax.

 2. Most likely you would take a flight.

 3. Most likely you would take a cruise.

1. The National Park Tax:

 As for the time I was there it was 100 $, no students discount, but you can try.

Tipping:br/ Yes they are expecting a tip around-br/ 35$ to the crew (7 without the captain)br/ 25$ to the Guide.br/ But a total of 40-50 would be nice. (we are backpackers !!!)/>

הטיפ עזר לך?

מתוך הבלוגים - פוסטים על מטבע ועלויות בגלאפגוס

אין עדיין פוסטים על מטבע ועלויות בגלאפגוס.

שתפו את החוויות שלכם מהטיול עם קהילת המטיילים הגדולה בישראל

כתבו בלוג

תגיות