תקשורת ואינטרנט בניו יורק

13 המלצות על תקשורת ואינטרנט בניו יורק

תמונת הפרופיל של rashk
rashk

”סים AT&T בארצות הברית - ניו אינגלנד“

קרא עוד

רכשנו בארץ סים (לא אציין את שם החברה מסיבות מובנות) שעובד על רשת At&t. המוצר עבד ללא תקלות וניתוקים באיזור ג'ורג'יה, שם שהינו כשבוע וחצי (אגב, החיבור לאינטרנט לא היה אוטומטי ונדרש היה לבצע התערבות בהגדרות הסלולר עפ”י הנחיית הספק) . לאחר מכן, נסענו לטייל ברכב שכור בניו-אינגלנד כולל ב”הרים הלבנים”. הסים לא עבד וכמובן שלא הייתה שום תקשורת ולא וייז לצורך ניווט. המקומיים סיפרו לנו שרשת At&t חלשה מאוד באיזורים של ניו-אינגלנד ומכאן נבעו הניתוקים התכופים בסים, עובדה שמאוד הכבידה עלינו.

אמרו לנו שרשת Verizon למשל, מתפקדת מצויין באיזור, אבל לא הייתה לנו אפשרות לבדוק זאת.

הטיפ עזר לך?
תמונת הפרופיל של Orly_3317768
Orly_3317768
3

”להתרחק ולהזהיר אחרים מחברת net2card“

קרא עוד

לא לגעת, להתרחק. בעל החברה שהוא גם איש מכירות, שרות לקוחות, מנהל החשבונות טכנאי. אזהרה לציבור ואשמח אם תפיצו את המודעה. רכשתי סים לי ולבעלי ל3 חודשים מחברה בפתח תקווה בשם Net2Card (נט 2 כארד) שמספקת סים בינלאומי ומבטיחה המון הבטחות. לפני שטסתי עדיין לא הגיע הסים. פניתי אליהם וממש בדקה ה-90 קיבלתי את הסים.
 בארה"ב הכנסתי את הסים. לא קליטה, לא אינטרנט, כלום. התקשרתי לתמיכה שבאתר מצויין שעובד 24 שעות וכמובן לא עונים. למזלי יכולתי להוציא שיחות דרך הטלפון של בתי שגרה שם. לאחר שבועיים של תקלות ומאחר והיה לי את הטלפון הנייד של אבי בעל החברה ביקשתי לבטל את העיסקה. אבי אמר שהוא יוכל להחזיר לי זיכוי רק לחודש אחד. בלית ברירה הסכמתי. כמובן כששחזרתי לארץ פניתי אליו והוא הבטיח והבטיח עד היום חצי שנה אחרי ועדין גם לאחר פניות רבות לא מוכן להחזיר את הכסף. כאשר פירסמתי באתר למטייל איים עלי שבמידה ולא אסיר את הפירסום לא אקבל את הזיכוי. גם כאשר הסרתי את הפירסום לפני חודש וחצי הוא ממשיך להתעלם. הבנתי שזהו על הכסף אוותר, אבל אפרסם בכל מדיה אפשרית. אז אני חוזרת ומזהירה אתכם - התרחקו.

הטיפ עזר לך?
תמונת הפרופיל של carmelbst
carmelbst

”סים אמריקאי של T&T “

קרא עוד

רק חזרנו מטיול בארצות הברית ובאיי הוואי, מייד עם הנחיתה בלוס אנג'לס נסענו לחברת השכרת הרכב סמוך לשדה התעופה ובסמוך נסענו לחנות של T&t לרכוש סים אמריקאי. מוכרת נחמדה בחנות התקינה את הסים ונתנה כמה הסברים בקשר אליו.

רכשנו סים ב 45 דולר ל 30 יום 6 ג'יגה שכלל בתוכו שיחות חינם בארצות הברית, קנדה ומכסיקו. אינטרנט זמין כל הזמן, השתמשנו 30 יום ב Google Maps גם בהוואי.

ה Whatsapp לא משתנה ואת הקשר עם בני המשפחה יצרנו דרך האפליקציה.

מומלץ בחום.

הטיפ עזר לך?
תמונת הפרופיל של volcano2
volcano2

”שיחות ותקשורת בניו יורק לארץ - סים אמריקאי“

קרא עוד

כולנו רוצים להישאר בתקשורת כל הזמן. ״חפירה״ בלמטייל העלתה דיל שנשמע חלומי ואכן כך הוא היה. העלות 150 ש״ח לי זה הספיק. כוללת שיחות בארה״ב חופשי, שיחות לארץ 1000 דקות וגלישה 1gb.

אמנם מחליפים סים ובקלות כבר בטיסה לארה״ב החלפתי וכיסיתי את המכשיר. כשהדלקתי אותו הוא התחבר לבד. הווטסאפ נשאר רגיל.

קיבלתי 2 מספרי טלפון אחד ישראלי לאלו שמתקשרים אליך מהארץ במחיר מקומי והשני אמריקאי לשיחות בתוך ארה״ב.

הגלישה הספיקה לי לשבועיים ללא שימוש מוגבר בוויז וכאלה. השארתי למשפחה הקרובה ולישובים שלי את המספר הישראלי והם התקשו ללא בעיות. מקבלים דף הסבר כולל תמיכה טכנית. לא האמנתי, אבל עבד ועבד טוב: http://sim4usa.co.il/128-2/

בהצלחה.

הטיפ עזר לך?
תמונת הפרופיל של Osnat Milman
Osnat Milman

”רכישת סים בניו יורק“

קרא עוד

ממליץ לרכוש סים של t-mobile בחנות בשדרות מדיסון 307 ב-32 דולר קיבלנו 2 ג'יגה, סמס ללא הגבלה ואלף שיחות טלפון, למשך 3 שבועות. התקינו לנו את הסים ושיפעלו אותו במקום. מומלץ לאחר מחקר שווקים בנושא.

הטיפ עזר לך?
תמונת הפרופיל של dikiban
dikiban

”כרטיס סים שיחות וגלישה בניו יורק“

קרא עוד

שלום לכולם, חזרתי מניו יורק לפני מספר ימים עם תובנות. ניתן לרכוש כרטיס סים, שמאפשר גלישה (Data), ו/או שיחות בארה״ב ו/או שיחות לארץ במגוון דילים החל מעשרים דולר במכונה בשדה התעופה JFK, שנמצאת על הקיר הימני (ליד שירותים), אם אתם עם הפנים ליציאה מהשדה.

אני לא קניתי את הכרטיסים האלו אז לא יכולה להמליץ עליהם. רכשתי כרטיס סים (ננו לסמסונג E5) בארבעים דולר של חברת T-mobile' שסיפקו לי 3G גלישה ושיחות, ומסרונים ללא הגבלה בתוך ארה״ב. הכרטיס תקף לחודש אחד. את חנויות T-mobile ניתן למצוא לרוב ברחבי מנהטן, ברוקלין ואיפה שתהיו. דילים דומים יש לחברות אמריקאיות נוספות כ-AT&T, אך מצאתי שהיה יקר יותר.

הכל עבד כשורה ובחנות דאגו להכל. יש לוודא שהטלפון וכרטיס הסים שברשותכם אינו נעול במידה ורכשתם את המכשיר אצל אחת מחברות הסלולר. ודעו שהסים החדש נותן מספר טלפון אחר.

הטיפ עזר לך?
תמונת הפרופיל של talivg
talivg

”סים אמריקאי מקומי לטיול בצפון מזרח ארצות הברית“

קרא עוד

כמו בכל טיול בחו”ל אנחנו נוהגים לרכוש סים מקומי עם חבילת גלישה ללא הגבלה (Unlimited) על מנת לאפשר חיבור אונליין כל הזמן בדרכים, Waze, שיחות וידאו עם הבית וכו'.

זו הדרך הנוחה ביותר כמובן במיוחד כיון שלמרות חיבור הסים המקומי הטלפון שלכם שומר על זהותו בוואטסאפ וכו'.

רכשנו סים במנהטן במחיר של 85$ בחנות T-MOBILE ברחוב 52 וה-8. צריך לומר שזה מחיר יקר בהרבה מאירופה.

כמו כן במהלך הטיול בן הכמעט שבועיים שלנו גילינו שהקליטה של T-mobile באזורי הטבע של האדירונדק, הרים לבנים, הרי ירוקים (צפון מזרח ארה”ב) היא לא משהו, ולאחר שנגמרת חבילת הנדידה שמוקצית לך שם בין הרשתות, אתה לא ממש מחובר כל הזמן.

בדיעבד, ככל הנראה הכיסוי של חברת AT&T יותר טוב באזורים אלו.

בשורה התחתונה הסתדרנו, אבל שווה לבדוק טרם רכישת הסימ מהם אזורי הכיסוי במקומות אליהם אתם יוצאים לטייל.

הטיפ עזר לך?
תמונת הפרופיל של avisiv
avisiv

”סים אמריקאי“

קרא עוד

ניתן לרכוש סים אמריקאי בכל אחת מהחברות, לחודש שלם, עם כמות הגלישה הרצויה. נכנסים לאחד הסניפים בניו יורק, ורוכשים. אני רכשתי של T Mobil עם 3 ג'יגה, במחיר של 65 דולר לחודש. השתמשתי בו רוב היום, כולל נסיעה של 2,200 מייל ושימוש ב-Waze והוא עמד בכבוד. ניתן להוסיף אם צריך 10 ג'יגה, תמורת עשרה דולר נוספים.

הטיפ עזר לך?
תמונת הפרופיל של snir.bar
snir.bar
2

”כרטיס סים אמריקאי - שיחות הודעות וגלישה ללא הגבלה ב-30 דולר“

קרא עוד

למי שמגיע לחופשה עם קבוצה גדולה ורוצה לעיתים להתפצל ולהתאחד במהלך היום, מומלץ לרכוש כרטיס סים מחברה אמריקאית.

בברוקלין ברחוב ניקרבוקר יש מספר חנויות שמוכרות כרטיסי סים ומכשירים. בכל מקום בניו יורק אפשר להגיע לדיל הזה, רק אל תלכו לחנויות של רשתות ספציפיות כמו T-MOBILE ודומיה, אלא חנויות פרטיות שמוכרות את כל סוגי הרשתות. ב-334 Knickerbocker Ave יש חנות ושם הציעו לי כרטיס סים ב-30 דולר שכולל הכל, שיחות בארה”ב והודעות סמס וגלישה ללא הגבלה. הכרטיס כולל גם הודעות טקסט לכל העולם. קנינו ארבעה כרטיסים ולכן המחיר הזה. לרכישת כרטיס בודד יעלה 35-40 דולר. אין צורך להוסיף מחיר חד פעמי על הכרטיס, הכל כלול!

זו באמת הצעה טובה אחרי שחיפשנו כל מיני דילים כאלו. מומלץ מאוד.

הטיפ עזר לך?
תמונת הפרופיל של Ramigby
Ramigby

”אינטרנט אלחוטי במנהטן“

קרא עוד

לפי הטיפים שקראנו היינו בטוחים שאנחנו חייבים לרכוש חבילת גלישה במנהטן מכיוון שקשה יהיה למצוא Wifi. לא לשכוח להתקשר לחברה שבה אתם מנויים כדי שיסגרו לכם את גלישת ה-3G! אחרת הטלפון שלכם ישתמש ברשת הזו לעידכוני אפליקציות ובכלל לגלישה וזה יוביל לחיובים כבדים מאוד בחשבון שלכם. לא קנינו חבילת גלישה במטרה למצוא אחת זולה יותר בניו יורק, אבל גילינו בעיר אפשרויות רבות להתחברות וגלישה כולל שיחות סקייפ עם הבית. בכל פארק יש רשת אלחוטית,בכל סניף של סטארבאקס יש רשת, רשתות מקדונלדס מרושתות גם הן. בקיצור אין בעיה בכלל. חשוב מאוד: אייפון שם בכיס הקטן את הגלקסי מבחינת יכולת התחברות ומהירות גלישה, בזמן שאני הלכתי מכות עם הגלקסי, אישתי גלשה בכייף ובקלילות עם האייפון.

הטיפ עזר לך?

מתוך הבלוגים - פוסטים על תקשורת ואינטרנט בניו יורק

אין עדיין פוסטים על תקשורת ואינטרנט בניו יורק.

שתפו את החוויות שלכם מהטיול עם קהילת המטיילים הגדולה בישראל

כתבו בלוג

תגיות