הנהג אייזיק
Izik

New York, NY, USA
הפרטים התקבלו מגולשי אתר למטייל ובאחריותם

9 המלצות על הנהג אייזיק

תמונת הפרופיל של marielkin
marielkin

”אייזיק - נהג משדה התעופה למלון“

קרא עוד

אייזיק היה מקסים, אדיב, דייקן ונעים מאוד. כבר כשהתקשרתי מהארץ הוא היה נעים בטלפון ועזר לי מאוד. הוא אסף אותי משדה התעופה Jfk, המתין לי בחוץ עם המונית שלו ונתן לי הנחיות מהארץ כיצד לפגוש ולזהות אותו. הנסיעה הייתה טובה. הוא עזר לי עם הכבודה ואף קבעתי איתו בנסיעה חזרה מהמלון לשדה התעופה. המחיר שלו סביר בהחלט. שווה. ממליצה להיעזר בו בחום.

הטיפ עזר לך?
תמונת הפרופיל של samsegev
samsegev

”פן אחר לאייזיק“

קרא עוד

בעקבות אין סוף טיפים המהללים את הנהג אייזיק בניו יורק, להלן פן קצת אחר: בינואר השנה הזמנתי את אייזיק לאיסוף בשדה התעופה JFK למנהטן. היינו ארבעה מבוגרים עם תיקים ומזוודות ובעיקר קצרים בזמן. תיאמנו גם טלפונית וגם באמצעות מייל.

נחתנו כמתוכנן, לא היה עיכוב משמעותי בשדה, יצאנו החוצה וצלצלתי אליו (הוא היה אמור להימצא בתחנת דלק מחוץ לשדה). ניסינו פעמיים-שלושה, לא זמין, ניסינו שוב ושוב. כלום. נדה. לקחנו מונית צהובה – ראה זה פלא, גם מהיר יותר, גם זמין יותר ובעיקר גם זול יותר…

בקיצור, מיותר.

הטיפ עזר לך?
תמונת הפרופיל של miri61
miri61
1

”נהג אדיב, אמין ואפשר בוודאות לסמוך עליו “

קרא עוד

אנו נעזרנו בשירות של אייזיק הנהג, בהסעה משדה התעופה ניוארק למנהטן, ובחזרה לשדה התעופה JFK.
 אייזיק הוא אדם ישר ואמין, נהגים אחרים ביקשו יותר כסף וסיפרו שיש תשלום נוסף עבור תעלות, והמחירים שלו היו סבירים מאד והוא גם עמד בלוח הזמנים. אדם מאוד נעים, אדיב ולא גס רוח. ממש כיף שאפשר לסמוך על מישהו ומילה שלו היא מילה.

הטיפ עזר לך?
תמונת הפרופיל של hazi_s
hazi_s

”מנמל התעופה למנהטן“

קרא עוד

לפני מספר ימים חזרנו שתי מניו יורק - השתמשנו בשרותו של אייזיק להגיע מ-JFK למנהטן. הגיע בחור בשם מני (קרוב משפחה של אייזיק) שהתגלה כאדם מקסים שנידב לנו המון מידע ועצות על העיר השאיר לנו מספר טלפון לפנות אליו בכל בקשה/שאלה.

בדרכנו חזרה ל-JKF שמני שמע שלא ביקרנו בתצפית של גשר ברוקלין הגדיל לעשות הסיעה אותנו לשם חיכה לנו חצי שעה ברכב ולא היה מוכן לגבות על זה אפילו לא סנט אחד. מחיר שרותו הסעה הוא 70 דולר ברכב גדול ומרווח (4 מזוודות גדולות ו-4 קטנות ) וזה כולל טיפ! מחיר שווה לכל נפש ושרות מעולה של מני הפכו את חווית ההגעה לעיר והיציאה ממנה למהנות מאוד. אגב ניתן לפנות לאייזיק בווטס אפ.

הטיפ עזר לך?
תמונת הפרופיל של אלי81
אלי81

”נהג מומלץ במנהטן“

קרא עוד

אייזיק הוא נהג מקסים ומקצועי ביותר בניו יורק. התקשרתי אליו והזמנתי אותו לנסיעה לשדה התעופה JFK. הוא קבע איתי שעה ומחיר, למחרת הוא הגיע בדיוק בזמן עם רכב גדול (טויוטה סיינה). הוא עזר לי להביא את המזוודות מהבית לרכב נסע בזהירות והביא אותנו לשדה בזמן. מומלץ מאוד. מחיר הוגן, שירות אדיב ובן אדם ישר.

הטיפ עזר לך?
תמונת הפרופיל של ronigali
ronigali

”אייזיק-נהג מומלץ בחום ביו יורק“

קרא עוד

ממליצה בחום על אייזיק- יהודי מברוקלין דובר עברית. השתמשנו בו להסעות שונות במהלך השהות בניו יורק. יש לו רכב גדול. הסיע חמש נפשות, כולל מזוודות. אמין, דייקן, עושה את עבודתו מכל הלב. ניתן ליצור קשר בווטס אפ. רק מדבר עברית. לא קורא וכותב.

הטיפ עזר לך?
תמונת הפרופיל של Sigal_3378570
Sigal_3378570

”שירותי הסעה פרטיים“

קרא עוד

התארחנו בקווינס והיינו צריכים הסעה לניוארק שזה מרחק של כשעה וחצי נסיעה. לאחר ברורים עם תחנות מוניות מצאנו טיפ באתר למטייל ויצרנו קשר עם איזק הנהג. הוא הגיע בדיוק בשעה שקבענו. המחיר שלו היה נמוך בכ-50$ פחות מכל תחנת מוניות. הבחור יהודי יוצא טורקיה. חביב מאד ודובר עברית. מומלץ.

הטיפ עזר לך?
תמונת הפרופיל של eyalnat
eyalnat

”רצינו לתת פידבק חיובי על נהג בשם אייזיק“

קרא עוד

בספמטבר 2014 נסענו לניו יורק. אנו משפחה של 5 מבוגרים, הגענו דרך שדה תעופה Jfk שבקווינס וחזרנו דרך שדה תעופה Newark ניוארק שבניו ג‘רסי.

הגענו אל אייזיק דרך אתר למטייל (קראנו עליו המלצות חיוביות). יצרנו איתו קשר כחודש מראש באמצעות הוואטסאפ וקבענו איתו את הזמן את המסלול ואת הסכום (היינו צריכים להגיע לרחוב 42 פינת ה 9 במנהטן, שם השכרנו דירה).

אייזיק הגיע בזמן, הוא יהודי שמדבר עיברית מצוין, אבל הוא לא יודע טוב לקרוא ולכתוב ולכן ההתכתבות איתו היא באנגלית, אייזיק לקח אותנו ברכב והסביר לנו מעט בדרך שזה היה נחמד ממש מומלץ שילמנו ל-5 מבוגרים (כולל תיקים / מיסים / אגרות ) מ-JFK למרכז מנהטן בשעה 18:00 שזו שעת לחץ 75 דולר.

שווה כל גרוש.

בדקנו וההסעה באוטובוס – לאדם 16 דולר.

הטיפ עזר לך?

מתוך הבלוגים - פוסטים על הנהג אייזיק

אין עדיין פוסטים על הנהג אייזיק.

שתפו את החוויות שלכם מהטיול עם קהילת המטיילים הגדולה בישראל

כתבו בלוג

תגיות