DAY 1 – עלייה לסיפון בשעה 12.00.

 1. הגעה לנמל פורט לודרדייל מתחילים עם העברת המזוודות, טיפ #1 : לא לשכוח לצרף למזוודה את מספר הdeck ומספר החדר שנשלחו אליכם מראש. יש להדפיס, לקפל ולצרף למזוודה. חשוב מאד כי את המזוודות שולחים מראש ומקבלים אותן בחדר, כך שאם אין פתק אין מזוודה וחבל..
 2. אחרי שליחת המזוודות, הבידוק הוא זריז, טיפ #2 : אלכוהול - מותר רק 2 בקבוקי יין או שמפניה וגם אותם יש להפקיד ומקבלים אותם רק ביום מסויים בארוחת הערב במסעדה.
 3. השלב הבא הוא הנפקת ID שהוא הארנק והדרכון למשך כל ימי השיט. אפשר לטעון אותו במזומן או פשוט לשים כ"א. כל החיובים על האוניה וגם בחוף בהאיטי מתבצעים על הכרטיס. אין אפשרות להחליף אחר כך בין מזומן לכ"א. בדיעבד אם ממשיכים לטייל עדיף לשמור את המזומן ולשים אשראי.
 4. Bording Time!! קחו לכם כמה שעות לסרוק, לסקור, להפנים את העוצמה, לסמן פינות חמד ולבחון את שאר האורחים.
 5. בכניסה יש עמדות המוכרות חבילת שתיה הכוללת את כל סוגי המשקאות מקפה ועד משקאות אלכוהולים עולה 58$ ליום למשך כל הטיול +18% 'הכרת תודה', כלומר 480$ לאדם, ניתן לקחת משקה לכרטיס!!! יש חבילות ללא אלכוהול זולות יותר,. יש מקומות שונים על הסיפון שאפשר לקנות שתיה כל פעם.
 6. Alarm! יש תרגיל ביום הראשון בו מפנים את כולם למקום מרוכז ומקרינים סרט בטיחות , נא לא להילחץ.
 7. מקבלים את החדרים בשעה 13.30 ואת המזוודות עד 18.00 בערב.
 8. לכל חדר יש את שעת ארוחת הערב שלו שנקבעת מראש ואפשר לראות אותה בהזמנה לפני שעולים על האוניה ככה שאפשר לתכנן מראש פעילויות, מופעים ועוד.. בארוחת הערב יש קוד לבוש מאד מאד מוקפד, פעמיים ערבי Formal כלומר שמלת ערב לנשים וטוקסידו לגברים. ושאר הפעמים Casual שבהם אפילו ג׳ינס וכפכפים תופס. טיפ #3 : חדר האוכל - קפוא!!! וגם התאטראות ושאר המקומות הסגורים רצוי להביא בגדים ארוכים גם כן.
 9. אחרי ארוחת הערב יש את הקזינו, מסיבות, קריוקי, מופעים שצריך להירשם מראש יש גם בריכות וג׳קוזי והאמת אפשר גם סתם לצפות בכוכבים.

DAY 2 – SEA DAY :

 1. 07.30 יוגה על הסיפון כשבנוף רואים את קובה, שחפים עפים מעל, ים כחול ושמים בצבע תכלת - מדהים!
   שיעור יוגה עולה 12$ עליו גובים עוד 18% הכרת תודה ועל זה יש אפשרות לשים טיפ, למי שרוצה ממש להכיר תודה !
 2. את ארוחת הבוקר אפשר לבחור אם לעשות בבופה, עשיר ומגוון, או ב'סנטרל פארק', בעיקר בייגל עם תוספות, טוסטים וכו, או רק קפה ומאפה בבית הקפה המרכזי.
 3. ואז מתחילה החופשה האמיתית - עם המוחיטו על שפת ה"ים", עם השמש, העננים ומלא ים מסביב !! יש המון פעילויות על הספינה כמו אומגה, גלישת גלים, טניס שולחן, גולף, כדורסל, יש טורנירים של כדורעף מים או במגרש, צוות הווי ובידור ועוד ועוד ועוד...
 4. באיזה שהוא שלב התחיל לרדת גשם אז פשוט עברנו לג׳קוזי המחומם בזמן שכולם ברחו פנימה - היה מדהים !
 5. בערב הלכנו לראות את המחזמר cats, לא חובה בכלל....
 6. הופעה oasis on the water -מהמם לא לפספס!

DAY 3 - Labadee Beach, Haiti 

 1. עגינה בשעה 08.30 חוף סגור של הרויאל קאריביאן יש כל מיני פעילויות אנחנו נשארנו על החוף עם- lambazido קוקטייל הבית ומזרני ים. יש הופעות , שוק וארוחת צהריים של ברביקיו. חזרה לספינה בשעה 16.00.
 2. יש פעיליות שמוכרים מהספינה או בחוף, מכיוון שזה חוף ששייך לרויאל אין הבדל במחירים – פשוט הכל יקר!

DAY 4 – Flamouth, Jamaica 

 1. עגינה בשעה 10.45, טיול יום לקנופי בין העצים ולמפלי דן כולל א. צהריים חברת הטיולים הייתה מדהימה שילמנו דרך האוניה 160 דולר לאדם ,ניסינו לבדוק דרך חברת טיולים מקומית אבל זה היה אותו מחיר ולא משתלם. חזרה לספינה ב18.30.
 2. היו כאלה שפשוט לקחו מונית והסתובבו בעיר ואכלו במסעדות מקומיות בעלות של 150 דולר למונית.

Day 5 – SEA DAY 

Day 6 – Cuzumel, Mexico

 1. עגינה בשעה 08.30 נסיעה קצרה לבית חבד 8 דולר, שם שכרנו ג׳יפ בעלות של 50 דולר ל24 שעות, למרות שהחזרנו אותו באותו יום. יש להשאיר פקדון של 170 דולר. ודלק להקיף את האי בעלות של 15 דולר. אי מאד תיירותי ותשלום בדולרים לרוב מתקבל בתוספת של ' עמלת המרה' סמלית. נסיעה מסביב לאי עם עצירה בכל מיני חופים לשנרקול, אופנועי ים. אי מדהים! שימו לב שהם לא דייקנים במיוחד יש לקחת מקדם בטחון לקראת החזרה לספינה.

Day 7 – SEA DAY 

Day 8 – BYE BYE

 1. הגעה בשעה 07:00, אפשר לשים את המזוודות בלילה לפני מחוץ לדלת ולקבל אותה למטה לפי אותו סימון שהיה בעליה לספינה. אבל זה תהליך שדורש הרבה זמן,אם יש אפשרות עדיף להימנע ולרדת עם המזוודות עד השעה 08.30.
 2. אפשר להזמין רכב או להזמין הסעה מהאוניה לשד"ת או למלון במיאמי, כמובן מהאוניה זה יהיה יקר יותר.