מילים לבדן אינן מספיקות לי להביע את רגשותיי ההרפתקניים בטיול שלנו לווייטנאם בנובמבר האחרון. עשינו 9 יום מהאנוי להרפתקה Hoian עם חברת הסיור המקומי והנסיעה התברר להיות מצוין מאוד.

היעד הראשון שלנו הוא האנוי שהיא בירת וייטנאם במשך יותר מ 1000 שנים. היה לנו סיור של יום אחד כדי לגלות את כל האתרים הפופולריים של העיר.

ביום שלמחרת, ביקרנו במפרץ האלונג. . היה לנו טיול יום לחקור את המפרץ מפרץ האלונג כל כך יפה עם נוף מרהיב של מים והרי קארסטית. ביקרנו במערת Thien Cung, כמה כפרים צפים מקומיים והיו הרבה תמונות. טיול השייט נמשך 4 שעות ועברנו ליעד הבא: נין בין

נין בין היה גם מדהים. המקום היה הבירה הראשונה של וייטנאם במאה ה -11. נין בין מציע נוף מדהים. הייתה לנו נסיעה מעניינת בסירה בטאם קוק ואז טיפס על מערת Mua כדי לקבל את הנוף הפנורמי של האזור כולו. למעשה, נין בין הוא המקום שאנחנו הכי אוהבים במשך כל הטיול.

באומרו שלום לנין בין, חזרנו להאנוי לרכבת לילה לדונג הוי. הצעד הבא שלנו היה. הפארק הלאומי פונג נה ארץ זו נחשבת מרכז הרפתקאות של וייטנאם עם מגוון של ג ' ונגלים, מערות ונהרות. ביקרנו במערת פונג נה ובמערת האופל ביום שלמחרת. המערות היו מדהימות עם נטיפים צבעוניים שראשיתה לפני מיליוני שנים. הייתה לנו נסיעה בסירה נוספת במערת פונג נה ולאחר מכן הצטרפו להרפתקה הזיפלין במערת האופל. . זה היה יום נפלא בשבילנו

בילינו את היום המחרת במנוחה ובסיור בכפר פונג נה על האופניים שלנו. זה היה מקום כל כך שליו ויפה, במיוחד בשקיעה.

, לעזוב את פונג נה. אנחנו בדרכנו לHue זוהי בירתה העתיקה של וייטנאם במאה ה -17. ביקרנו כמה שרידים היסטוריים ב Hue כמו המצודה הקיסרית והמלך מין אנג קבר. למדנו הרבה על ההיסטוריה של. וייטנאם במסע היום הזה.

בשאר היום בילינו על החוף שנמצא במרחק של 15 ק מ מהעיר Hue. החוף שליו, נקי ולא צפוף. הייתה לנו מנוחה טובה עד מאוחר בערב.

גמרנו את ההרפתקה שלנו בעיר העתיקה של Hoian. העיר נמצאת בשלווה על גדת הנהר. זוהי עיר כה מקסימה עם אלפי חנויות המוכרות מוצרים מסורתיים של וייטנאם. האוכל בהואיאן היה גם טעים והיה לנו סיור מעניין באוכל בערב.

בילינו את היום האחרון בטיול רכיבה על אופניים לכפר Tra Que שבו למדנו על חיי החקלאות המקומית כאן. יש הרבה ירקות והדריכו אותי לנסות את עבודתם של המקומיים, שהיה כה מצחיק. החוויה של הצטרפות סירה סל אשר אופייני Hoian הוא גם בלתי נשכח.

סיימנו את ההרפתקה שלנו עם המוח שלנו נפתח. הנסיעה נתנה לנו הזדמנות גדולה להבין ולחוות את כל המאפיינים של וייטנאם בצפון ובאמצע. אנחנו לא יכולים לחכות לחזור ולגלות את דרום וייטנאם . המדינה הזאת ממש מדהימה ונפלאה.