מזג אויר - היינו בספטמבר. היה די קריר. לובשים ארוך וסווצרים.

היינו בעיר 3 לילות. ביום הגעה לעיר מישראל. נחתנו בשעות אחר הצהריים המאוחרות, כך שהגענו למלון בשבע בערב בערך. נותרו יומיים נוספים בהם טיילנו. סך הכל ישנו בסן פרנציסקו 3 לילות. בדיעבד, היינו מוספים לילה נוסף. יומיים וקצת לא מספקים לעיר. 

מלון - Coventry Motor Inn - רחוב 1901 Lombard Street, San Francisco, CA 94123.

המלון הומלץ מספר פעמים באתר למטייל. המיקום סביר יחסית והחניה חינם. מרחק הליכה מהרציפים.

מלון ישן. הצ'ק אין בוצע בחדר קטן בחניה. סוג של לובי. יש WIFI. חדר מרווח יחסית, עם 2 מיטות זוגיות גדולות. המלון ממוקם על כביש ראשי. לומברדי. שכחנו לבקש חדר אחורי. שמענו את התנועה....עלות: 852$ - 284$ ליום. 

8 לספטמבר - יום שבת

יום ראשון בטיול. גט לג…

מהמלון לרציף הדייגים, כחצי שעה הליכה.

התוכנית ללכת לאורך הרציף עד יוניון סקוור (מרכז סן פרנציסקו). ההליכה היתה כייפית. הבעיה הגט לג...אחרי יום טיסות עדיין יש עייפות.

לפני שמגיעים לרציפים, אפשר ללכת קצת על חוף הים הנפלא של SF.

ואי אפשר בלי הירידות (או העליות...) המטורפות של העיר.

רציף הדייגים Fisherman's warf - רצועה ארוכה של מספר קילומטרים לאורך קו החוף. מאוד תיירותי.

פייר 39 - הפייר המרכזי ברציף. תצפית על אריות יםהם בעיקר ישנים. לפעמים הם זזים קצת ועושים רעש. המון תיירים. מצלמים וממשיכים. נחמד. לא יותר מזה.

מאפיית Boudin Bakery - סוג של סופרמרקט. מאוד תיירותי. הרבה סוגי לחמים.

מהרציפים ניתן לראות אלקטרז

שוקולד ב - Ghirardelli Squareמפעל לשוקולד לשעבר, הוסב למרכז חניות שהמוטיב המרכזי בו הוא שוקולד.בתי קפה, גלידריות, וסתם חניות שמוכרות שוקולד.

רחוב לומברד - הרחוב. עומדים בתור עם הרכב בעליה מטורפת. הרגל על הבלם. תור ארוך של כשעה. בסוף מגיעים לירידה. הרחוב עצמו הוא חד סטרי. הנסיעה אורכת כחמש דקות.

היה שווה לעמוד בתור המכוניות הארוך, גם בשביל הירידה.

Ferry Building Marketplace שוק איכרים - בסוף הרציפים, לפני שעוברים לכיוון מרכז העיר,נמצא מרכז האוכל פריי. דומה לשוק שרונה, רק הרבה יותר גדולה, כולל הרבה חנויות ודוכנים של אוכל. מומלץ.

יוניון סקוור Union Square - מרכז העיר. לא משהו.

קניון Westfield San Francisco Centre - קניון ישן ולא נעים לשופינג.

קרוניות בסן פרנסיסקו The San Francisco Cable Car - תור מטורף. ויתרנו.

9 לספטמבר - יום ראשון - סן פרנציסקו - גולדן גייט ברידג

התנועה מחוץ לעיר - חינם. החזרה לעיר, בתשלום של 7.25$. התשלום נעשה: בטל' 877-229-8655 או באתר האינטרנט bayareafastrak.org. ניתן לשלם מראש או תוך 48 שעות מהמעבר. באתר צריך לרשום את מספר הרכב וזמן המעבר המשוער.

ליד הגשר, לא מצאנו חניה. ויתרנו. ניתן לחנות ולטייל על הגשר עצמו. במקום, עברנו את הגשר ועלינו לתצפית מעולה. תצפית Battery Spencer - לאחר שעברנו את הגשר, פונים שמאלה ועולים במעל ההר. מלא תצפיות. צריך למצוא מקום להחנות את הרכב ולצלם.

לרשום את הכתובת Conzelman Rd, Mill Valley, CA 94941 5702

רובע הקסטרו Castro street- נחמד. לא יותר מזה. שום דבר מיוחד.