ויזה ומעברי גבול בקובה ”הוצאת ויזה בזול - דרך חברים/משפחה באירופה“

גם לכם נמאס מהעלויות המופרכות והמוגזמות של הויזות לקובה מישראל? 50$ לפחות לתהליך של כמה דקות? יש לכם חברים או משפחה שגרים באירופה (במיוחד הולנד, בלגיה וגרמניה - אבל לא רק) ? הם מגיעים לארץ לפני שאתם טסים לקובה?

אם כן - תנצלו את האפשרות להוציא ויזה במהירות ובזול!

היכנסו ל-Cubavisa והוציאו ויזה ריקה (למילוי בכתב יד) ב-25 יורו או שלחו עותק של הדרכון שלכם והם יכינו לכם את הויזה המלאה ב-30 יורו.

איפה הקאצ'? המשלוח לארץ עולה 75 יורו, אבל לאירופה הוא עולה כמה יורו בודדים. ויותר מזה - בהזמנה מעל סכום מסויים - המשלוח חינם: בהולנד, גרמניה ובלגיה מעל 26 יורו, בשאר מדינות אירופה נבחרות מעל 75 יורו. לכם תאלצו לשלוח את הויזה למשפחה או חברים שגרים באירופה. למחירון המשלוחים המלא: Https://www. Cubavisa. Net/en/customer-Service/shipping-Rates

זאת אומרת - שאם אתם חבורה של כמה חבר'ה ותוציאו את הויזה ביחד -לא תצטרכו לשלם כלל על המשלוח של הויזות. כאמור כל זה נכון - כל עוד יש לכם כתובת באירופה שאליה אתם יכולים לשלוח את הויזה.

אני הזמנתי שתי ויזות מלאות (30 יורו לאחד, 60 ביחד) ושלחתי לחברה בהולנד (משלוח חינם מעל 26 יורו) ועוד באותו היום - היא קיבלה את הויזות והם יועברו אלי בביקורה הבא בארץ בחודש הבא.

*בתשלום בכרטיס אשראי יש עמלת קניה של 2. 5%, משמע סך הכל עלה לי 61. 5 יורו.

*שימו לב שבהזמנת ויזה ריקה תצטרכו למלא את הפרטים במדוייק ללא טעויות! לא תתקבל ויזה עם מחיקות וקשקושים - ראו הוזהרתם!

חסך לי לפחות 35 דולר ואת הנסיעה המתישה למשרדי הסוכנויות בתל אביב/רעננה.

מומלץ בחום!

לכל המידע על קובה
הטיפ עזר לך?
שמור לעצמי

תגובות ושאלות