חולמים על טיול לקובה? 5 בלוגים שיכולים לעזור

גם אתם רוצים לנסוע לקובה? שומעים דעות לכאן ולכאן? לפני שאתם טסים, בואו לגלות מה חשבו אלו שחזרו משם! קבלו 5 בלוגים עם כל המידע הדרוש לטיול בקובה
יעל כפיר מערכת אתר למטייל
|
שמור לעצמי
תמונה ראשית עבור: חולמים על טיול לקובה? 5 בלוגים שיכולים לעזור
צילום: עידו ויסמן

את תסתדרי מצויין!

מה יש לה לומר על התחבורה הציבורית בקובה? כמה זמן לקח לה להבין אותה? ומה קורה עם האינטרנט במדינה? קונסואלה נסעה לטייל לבד בקובה והחליטה לכתוב את כל מה שהאחרים לא כתבו ואת כל מה שהיא היתה שמחה לדעת לפני...

"את תסתדרי מצויין, המדינה בטוחה, יש עוד נשים שמטיילות לבד (הן אמנם מעטות), אך כל עוד את יודעת לשמור על עצמך, לכך שאת אישה אין שום חיסרון. לקח לי יותר משבוע להבין את המדינה הזאת ובסיטואציות רבות חזרה ועלתה המחשבה "אם רק היו אומרים לי קודם..."

היכנסו לקרוא את הבלוג המלא >>

רק לא בטיול מאורגן...

אלו הכנות כדאי לעשות לפני וגם אלו אתרים הכי שווה לראות בוויניאלס? למה כדאי להקדיש לילה לסיאנפואגוס, מה מיוחד כל כך בטרידנידד ולמה לשמור את הוואנה לסוף? במסלול שעשה במהלך עשרה ימים לקובה, עבר עידן שירזי במספר ערים מרכזיות וחזר עם המלצות שימושיות...

"בפוסט זה תחשפו לקובה האמיתית. דרך הקאסות, בעליהם, האוכל המסורתי שכולל ברורו שעועית אורז ועוף או דג, במוניות המקרטעות ולא באוטובוס תיירים ממוזג. כל שנותר לי לומר זה… תהנו, קובה מהממת!".

היכנסו לקרוא את הבלוג המלא »

כמעט חודש לבד בקובה

עם אלו תובנות מעניינות חזרה נאווה כוכבי מהמסע האישי שלה לקובה, למה היא נסעה לטייל שם ואיך צ'ה גווארה קשור להחלטה שלה לנסוע? ועם אלו תובנות מעניינות היא חזרה משם?

"חזרתי מקובה אחרי 25 ימים של שוטטות לבדי ממערב לאי למזרחו בכל כלי תחבורה אפשרי. לא היה מנוס מהשאלה האם היה כדאי? האם קובה שווה את המאמץ? והייתה לי בהחלט סיבה טובה לשאול את עצמי שאלות אלו אחרי 21 שנות מסעות בעולם"...

היכנסו לקרוא את הבלוג המלא »

לראות עכשיו או לעולם לא!

איפה רמי אכל ארוחת פאיאו עם שרימפס, דג ועוף סלט, מיץ פירות ובננות מטוגנות ולמה הוא לא ישכח לעולם את הווילה של אורייטה? באיזה בר מפורסם מציירים וכותבים על הקירות ואלו עוד שלל חוויות הוא עבר בדרך?

“בכיכר דולורס המון אנשים, במה ולהקה שסיימה הופעה והאנשים מתנועעים לפי הקצב. כולם ניגשים אלינו ומבקשים סבון, וכדי לקבל אותו הם מתחילים לרקוד ולהתנועע לפנינו. ברור שאם היינו מביאים ארגז סבונים יכולנו להרקיד את כל הכיכר”.

היכנסו לקרוא את הבלוג המלא »

קובה שלא אהבתי

איזו חוויה עברה על תמי ג'נין וולף בבוקר הראשון שלה בהוואנה? מה היא חושבת על האנשים בקובה ואיך זה לחזור 50 שנה אחורה בזמן?

"התפעלתי מיופי הטבע הטרופי הפראי, מחופי הים המרהיבים, משדות הטבק ושטחי הגידולים החקלאים ומהעגלות והסוסים. אבל לראות את האנשים קשיי היום, השורדים בקושי ובצמצום, עושה לי רע".

היכנסו לקרוא את הבלוג המלא »

יעדי הכתבה

הזמנת חופשה לקובה

כתבות מומלצות עבורך על קובה

קצת השראה לטיול הבא

הכתבות הכי נצפות השבוע

הפוסטים הכי נצפים השבוע

הטיפים הכי נצפים השבוע

עקבו אחרינו לכל העדכונים החמים בארץ ובעולם