ויזה ומעברי גבול בקובה

ויזה ומעברי גבול בקובה - למטייל (1) מתוף הטיפ של goh
ויזה ומעברי גבול בקובה מתוך הטיפ של Chentzvi - למטייל (2) מתוך הטיפ של Chentzvi
ויזה ומעברי גבול בקובה מתוך הטיפ של Chentzvi - למטייל (3) מתוך הטיפ של Chentzvi

27 המלצות על ויזה ומעברי גבול בקובה

תמונת הפרופיל של Ronit_3405298
Ronit_3405298

”ויזה לקובה“

קרא עוד

ממליצה בחום על קבלת ויזה (כרטיס תייר) מאתר אנגלי Www.cubavivas.com.

המחיר - 24£ + 8£ משלוח.

תוך פחות משבוע מיום ההזמנה, המעטפה נמסרה לידי בבית עם הכרטיסים.

הטיפ עזר לך?
תמונת הפרופיל של kopans1
kopans1

”ויזה לטסים דרך ארה"ב “

קרא עוד

לגבי ההגעה לקובה בדקנו מספר אופציות. הטובה ביותר עבורנו הייתה טיסה ישירה באל על למיאמי (14 שעות נחתנו ב- 07:00 בבוקר) ומשם טיסת המשך לקובה עם אמריקן. לחברה מספר טיסות במשך היום. אנחנו ניצלנו את ההזדמנות ונשארו יום במיאמי לראות את העיר (יום אחד מספיק בהחלט) ולמחרת בבוקר המשכנו לקובה.

 ויזה - שימו לב שאם אתם טסים דרך ארה"ב אתם צריכים ויזה ורודה שניתן להוציא רק בארה"ב. התהליך הוא פשוט ביותר ונעשה בתור לצ'ק אין של אמריקן לטיסה לקובה בדוכן מיוחד. המחיר הוא 100$ (במקום 50 דולר לוויזה ירוקה שמוציאים בארץ) . אם יש לכם כתובת בארה"ב אז תוכלו לבצע את התהליך דרך האתר של אמריקן Https://cubavisaservices.com/product/aa-Visa-Card/ . היא תשלח לכתובת האמריקאית שלכם ותשלמו רק 85$.

שימו לב שאם אתם טסים דרך ארה"ב אין צורך להוציא ויזה לקובה בארץ.

אגב, בעת הזמנת כרטיס הטיסה מארה"ב וחזרה לארה"ב תדרשו לציין את מטרת הנסיעה. אנחנו הזמנו דרך אתר חברת התעופה וציינו "סיבות דתיות" כמטרת הנסיעה (בוחרים ממסך גלילה עם הסיבות האפשריות) . מעבר לזאת לא נשאלנו על כך ומדוע בחרנו זאת בשום מקום נוסף.

הטיפ עזר לך?
תמונת הפרופיל של Chentzvi
Chentzvi
1

”הוצאת ויזה בזול - דרך חברים/משפחה באירופה“

קרא עוד

גם לכם נמאס מהעלויות המופרכות והמוגזמות של הויזות לקובה מישראל? 50$ לפחות לתהליך של כמה דקות? יש לכם חברים או משפחה שגרים באירופה (במיוחד הולנד, בלגיה וגרמניה - אבל לא רק) ? הם מגיעים לארץ לפני שאתם טסים לקובה?

אם כן - תנצלו את האפשרות להוציא ויזה במהירות ובזול!

היכנסו ל-Cubavisa והוציאו ויזה ריקה (למילוי בכתב יד) ב-25 יורו או שלחו עותק של הדרכון שלכם והם יכינו לכם את הויזה המלאה ב-30 יורו.

איפה הקאצ'? המשלוח לארץ עולה 75 יורו, אבל לאירופה הוא עולה כמה יורו בודדים. ויותר מזה - בהזמנה מעל סכום מסויים - המשלוח חינם: בהולנד, גרמניה ובלגיה מעל 26 יורו, בשאר מדינות אירופה נבחרות מעל 75 יורו. לכם תאלצו לשלוח את הויזה למשפחה או חברים שגרים באירופה. למחירון המשלוחים המלא: Https://www. Cubavisa. Net/en/customer-Service/shipping-Rates

זאת אומרת - שאם אתם חבורה של כמה חבר'ה ותוציאו את הויזה ביחד -לא תצטרכו לשלם כלל על המשלוח של הויזות. כאמור כל זה נכון - כל עוד יש לכם כתובת באירופה שאליה אתם יכולים לשלוח את הויזה.

אני הזמנתי שתי ויזות מלאות (30 יורו לאחד, 60 ביחד) ושלחתי לחברה בהולנד (משלוח חינם מעל 26 יורו) ועוד באותו היום - היא קיבלה את הויזות והם יועברו אלי בביקורה הבא בארץ בחודש הבא.

*בתשלום בכרטיס אשראי יש עמלת קניה של 2. 5%, משמע סך הכל עלה לי 61. 5 יורו.

*שימו לב שבהזמנת ויזה ריקה תצטרכו למלא את הפרטים במדוייק ללא טעויות! לא תתקבל ויזה עם מחיקות וקשקושים - ראו הוזהרתם!

חסך לי לפחות 35 דולר ואת הנסיעה המתישה למשרדי הסוכנויות בתל אביב/רעננה.

מומלץ בחום!

הטיפ עזר לך?
תמונת הפרופיל של ethelshemesh
ethelshemesh
6

”הוצאת ויזה לקובה למגיעים דרך ארצות הברית“

קרא עוד

יש להגיע בשדה התעופה במיאמי לאזור של אמריקאן אירלינס שם בין השעות 03:00 – 14:00 ישנו דוכן להנפקת ויזה לקובה. המחיר הוא 100$. לא מצאתי דרך אחרת הם לא שולחים לארץ אלא רק במקום. כיון שאין בטופס הסיבה לנסיעה תירות כתבתי ממטרות דת – וכששאלו אותי ביציאה ובחזרה מדוע נסעתי, אמרתי שנסעתי לראות בתי כנסת עתיקים והייתה לי רשימת כתובות ליתר בטחון.

הטיפ עזר לך?
תמונת הפרופיל של Ruty3279836
Ruty3279836

”ויזה לקובה חינם לטסים באייר קנדה “

קרא עוד

קנינו ויזה בארץ מהקפיטן. 50$ לאדם.

הופתענו מאוד לקבל ויזה חינם בטיסה, מטורונטו להואנה בחברת Air Canada הדיילים הסבירו לנו שהויזה היא חלק מכרטיס הטיסה, ושזה רשום באותיות הקטנות של ההזמנה. חבל שלא שמנו לב.

הטיפ עזר לך?
תמונת הפרופיל של קרן79
קרן79
5

”ויזה לקובה בהזמנה באינטרנט - לא לדרכון ישראלי“

קרא עוד

קודם כל חשוב לציין שניתן להוציא ויזה דרך האתר, רק אם יש לכם דרכון זר.

אתר האינטרנט: http://www.cubavisas.com/visa.php?act=tcform&flight=yes&accom=no.

הוויזות הגיעו אליי תוך ששה ימים וכל ויזה עלתה כ-110 ש”ח (עם משלוח מהיר) במקום 250 ש”ח, שזה הכי זול שמצאתי בארץ.

השירות שלהם גם היה מעולה, הוויזות נשלחו יום אחרי ההזמנה וגם היו שירותיים ואדיבים במייל.

ממליצה מאוד. אין סיבה לשלם יותר על חתיכת נייר. הגעתי אליהם דרך המלצות ב-Trip Advisor.

הטיפ עזר לך?
תמונת הפרופיל של משה ר
משה ר

”הוצאת ויזה לקובה בשדה התעופה בקוסטה ריקה“

קרא עוד
 

להלן מידע שקיבלתי מנציגת חב' התעופה Avianca, בקשר להוצאת ויזה בשדה התעופה בקוסטה ריקה לפני הטיסה לקובה: ניתן להוציא ויזה בשדה התעופה של קוסטה ריקה לפני הטיסה. את הויזה מוציאים בשלטונות ההגירה של קובה בשדה התעופה. לדברי הנציגה זה הליך פשוט ומהיר. אחד הגולשים באתר כתב לי שזה עלה לו 15$.

Fernanda: Yes, It's Possible To Purchase The Visa At The Airport But It's Not The Airline The One That Sells It. I Can't Provide You Information About The Price Or The Documents You Need. We Do Know You Can Pay In Usd.

 

 

 

The Migration Department Of Cuba Is The One That Sells The Visa, One Of Our Agents There Will Direct You To Where You Have To Purchase It. It's An Easy Process Since It Is Thought To Be Done Before The Flights.

 
 
 
הטיפ עזר לך?
תמונת הפרופיל של koby_035
koby_035

”ויזה לקובה “

קרא עוד

עלות הויזה 20 שטרלינג + 8 שטרלינג דואר רשום, מגיע לארץ תוך שבוע. חצי מחיר מהעלות בארץ בסוכנות א.ש. אשרות. 250 ש”ח , ניתן לעקוב אחר המשלוח. ניתן להוציא בכתובת: www.cubavisas.com

הטיפ עזר לך?
תמונת הפרופיל של marceloh
marceloh

”ויזה לקובה“

קרא עוד

יש ברעננה משרד נסיעות בשם טרוולר טורס שמוכר את הכרטיס תיירות – ויזה לקובה ב-55$. מנפיקים את הויזה במקום, תבקשו את פביאן או קארן. בלי תורים, בלי המתנה. טלפון: 09-7710555.

הטיפ עזר לך?
תמונת הפרופיל של Noa3199284
Noa3199284

”ויזה לקובה הכי פשוט וזול“

קרא עוד

בחיפושים אחר סוכנויות שונות להוצאת ויזה לקובה, נתקלתי במחירים בסביבות 80 דולר. זה נראה לי יקר ואז מצאתי את קפטן. הוא מרצה במטייל על קובה (הרצאה ששווה גם לשמוע). מי שמגיע להרצאה יוכל להוציא ויזה במקום. ”אבי קפטן” עלות הוצאת הויזה: 55 דולר, שהם 220 ש”ח. צריך להביא טופס שניתן להוריד אותו מהאתר: www.cuba.co.il, צילום דרכון (ניתן לשלוח לו בוואטס אפ) ואמצעי תשלום (הוא מקבל מזומן ואירו). טלפון משרד- 03-5449781 נייד: 058-5332007.

הטיפ עזר לך?

מתוך הבלוגים - פוסטים על ויזה ומעברי גבול בקובה

אין עדיין פוסטים על ויזה ומעברי גבול בקובה.

שתפו את החוויות שלכם מהטיול עם קהילת המטיילים הגדולה בישראל

כתבו בלוג

תגיות

הזמנת חופשה לקובה

עקבו אחרינו לכל העדכונים החמים בארץ ובעולם