תחבורה ימית באלסקה ”מבחר עצות לנוסעים לקרוז לאלסקה“

1. אם הקרוז זה הדבר היחידי שאתם עושים באלסקה ואם אינכם מגיעים לגליישר ביי בטיסה, אזי בחרו בחברות ספנות אשר במסלול שלהן נכלל מקום זה. לגליישר ביי ניתן להכנס בשייט רק בחודשים אוגוסט וספטמבר.

2. אם הקרוז מתחיל מונקובר כדאי להגיע יום לפני הן מבחינת בטחון של הגעה בזמן והן כדי שתוכלו להספיק לטייל בעיר לפני השייט.- מלון זול וטוב במרכז העיר ראו טיפ נפרד.

3.בקרוז עצמו עוצרות הספינות במספר נמלים ומציעות סיורים או אטרקציות. העלות יקרה בעשרות אחוזים מאלו שתוכלו לעשות לבדכם. לדוגמה טיסה למיסטרי פיורד בקצ'יקן עולה באוניה 299 דולר, יש להזמין לשעה מסוימת עם אפשרות ביטול של עד 48 שעות לפני. אותה טיסה שהיזמנו בביתן הנמצא בקצה הצפוני של המזח עלתה לנו 225 דולר בלבד ולא הייתה בעייה של זמינות. בג'ונו תבדקו אופציה של שכירת רכב. עלות נסיעה באוטובוס לקרחון מנדלהול הינה 45 דולר לאדם כך שאם נוסעים 4 איש ברכב, העלות תהיה כנראה זולה יותר. אין מה להילחץ עם האוטובוס שכן יש כל רבע שעה אוטובוס.בצהריים חזרו לאוניה לצהריים ואחר הצהריים תעלו לתצפית.הקרוז שלנו עצר גם ב-Icy Strait Point.המעגן רחוק מהעיר ולקחנו שייט לווייתנים שהציעה האונייה במחיר מופקע של 199 דולר. מצד שני אין אלטרנטיבה טובה יותר.

4.באונייה שנסענו בה Radiance Of The Seas- שייכת לרויאל קריבייאן שאינם נכנסים לגליישר ביי, הזמנו חדר עם חלון. (מספר 4586) החלון בחדר גדול וממלא את כל חלל הקיר. לדעתינו אין טעם לשלם עבור חדר עם מרפסת כי המרפסת פתוחה וקר שם ולרוב האונייה מפליגה בלילה.אין חשיבות לצד שבוחרים.

5.אם אתם אוהבים קפוצינו קנו חבילת קפוצינו של 15 כוסות- לא משנה הגודל ב-36 דולר.

6.מסיוורד הזמנו מראש הסעה לאנקורז. טיפ בנפרד.

לכל המידע על אלסקה ארצות הברית (ארה"ב)
הטיפ עזר לך?
שמור לעצמי

תגובות ושאלות