טיסות בזנזיבר ”בעיה חמורה בטיסה לזנזיבר“

אנחנו קנינו כרטיסי טיסה מניירובי לזנזיבר דרך Precision air מהארץ. הטיסה שלנו בוטלה ללא כל הודעה על כך, בהתחלה אמרו לנו שנעלה על הטיסה הבאה אבל גם היא בוטלה וכך נתקענו בשדה התעופה 12 שעות! הבנו שזה עניין שגרתי לבטל טיסות ולעכב. בסוף יצאנו בטיסה של Kenya airways (יש הסכמים בין 2 החברות) אבל הם לא העלו את המטען וכך, הגענו ב-1:00 בלילה לזנזיבר בלי כלום! רק אחרי 4 ימים המטען הגיע. 

מסתבר שזה כל הזמן קורה, כי במטוסים קטנים יש בעיה של משקל ואז לא מעלים מטען ואנחנו צריכים לשמוח שהמטען הגיע כי לפעמים לא מוצאים את המטען כלל. אנחנו בזבזנו המון זמן בהמתנה למטען במקום לנסוע לחופים. לכן, למי שרוצה לטוס לזנזיבר כדאי לברר אם יש חברות תעופה אחרות שמגיעות לשם. אחרת, קחו בחשבון שיש סיכוי של 50% לבלאגן עם הטיסה והמטען. אם זה בכל זאת קורה, תדרשו מנציג חברת התעופה בשדה התעופה:

1. להמתין ב lounge - זה חדר המתנה גדול עם שתיה, אוכל, כורסאות, אינטרנט. 2. אם הנחיתה יוצאת מאוחר בשל עיכוב - תדרשו הסעה משדה התעופה ומלון. אנחנו נחתנו ב 1:00 ולא יכולנו לחפש עצמאית מלון בסטון טאון ולכן עמדנו על כך שידאגו לנו לסידור וגם ביקשנו את זה בכתב מהאחראי של קניה איירוויס שקוראים לו James Ndugu. הוא ניסה להרגיע אותנו בהבטחה מילולית בלבד אבל לא הסכמנו ולבסוף הוא נתן לנו מכתב לאחראי מטעם החברה בזנזיבר- קוראים לו מוחמד. ואכן, מוחמד דאג לנו למונית משדה התעופה וגם למלון מצויין zanzibar beach resorte שממוקם 10 דקות נסיעה מסטון טאון. היינו שם בפנסיון מלא 3ימים (עד שהמטען הגיע). אף אחד אחר לא קיבל הסעה ולינה-כך שהבטחה כתובה היא חשובה.

3. קחו איתכם למטוס מלרון, סט בגדים נקי, מברשת שניים ומשחה, פילמים ומצלמות, כסף

לכל המידע על זנזיבר טנזניה
הטיפ עזר לך?
שמור לעצמי

תגובות ושאלות