רויאל זנזיבר ביץ' ריזורט ”מלון מאוד מומלץ!“

אחלה ריזורט! רוב התיירים במלון איטלקים או גרמנים אבל הצוות מזהה בקלות את הישראלים 😉החוף יפהפה (אחרי שלומדים להיות אסרטיביים עם החבר''ה שנדבקים ומנסים למכור דברים) . יש כדור עף, כדור מים, באצ''י וקייאק שאפשר לקחת בחינם. יומיים בשבוע יש סיור שיוצא מהמלון לכפר הסמוך, במהלך הסיור מבקרים בבית הספר המקומי (תביאו, עטים, עפרונות, טושים, מחברות וכל ציוד לימודי אחר כדי שתוכלו לתת) ובכפר - תהיו מוכנים, כולם בכפר מאוד מאוד עניים. לא קל לראות. יש שתי מסעדות Spices ו Cliff בראשונה האוכל בסגנון בופה ובשנייה מזמינים מנה מתפריט. הבופה בצהריים לפעמים לא משהו. אבל תמיד אפשר למצוא מה לאכול. הקינוחים באופן כללי לא משהו. אז אל תצפו.

אנחנו היינו בחדר חדש שהיה מאוד יפה ומודרני, רק עם שתי בעיות - המים במקלחת לא מתנקזים והוילונות לבנים בהירים, אז ברגע שעולה השמש יש אור חזק בחדר (למי שמפריע לו - מומלץ להביא כיסוי עיניים) . החדרניות נכנסות פעמיים ביום. בערב גם מרססות בחדר נגד יתושים וגם סוגרות את הכילה. נסיעה לטיול של ספארי בלו או סטואון טאון וחוות התבלינים לוקחת כשעה וחצי. תהיו מוכנים.

כדאי להגיע לשים את המגבות על כיסאות בדרך לארוחת בוקר, כי מאוחר יותר אין מקום בצל.

יום בשבוע יש ארוחת ערב בחוף ויום בשבוע באיזור הברכות - זה מאוד נחמד ויש דוכנים של המסאי עם מחירים יותר טובים ממה שראינו במקומות אחרים.

כמה ערבים בשבוע יש הופעות נחמדות.

בהחלט מקום מומלץ!

לכל המידע על זנזיבר טנזניה
הטיפ עזר לך?
שמור לעצמי
החל מ- 208 $ ללילה
הזמינו חדר עכשיו

תגובות ושאלות