טיסות בקו סמוי ”טיסות בתאילנד ומעברים בין האיים“

ממליצה לכולם לטוס ב- Air Asia אם הם מגיעים ליעד שלכם, אם לא (למשל בקוסמוי) אז Bangkok Airways שלהם יש טיסת בוקר ולילה זולה יותר מקוסמוי ואליה. לא מומלץ להוזיל את העלות ולנסוע דרך סוריטני - זה מבזבז יום שלם על המעבר, וזה ממש מעיק, לא שווה את החסכון בכסף. 

אני הזמנתי את כל הטיסות באינטרנט, הדפסתי את הוואוצ`רים ולא היתה שום בעיה. צריך לזכור שככל שמזמינים מוקדם יותר הטיסות יותר זולות. אני הזמנתי מראש וטיסות עלו לי מחירים מגוחכים כמו 120 ש"ח לכיוון לאדם (למשל לצ'אנג מאי או לאיים). כמו כן, בשדה התעופה בבנגקוק אייר אסיה נמצאים בשדה הבינלאומי אז זה נוח להזמין טיסת המשך. החברות האחרות, נוק-אייר ו- 12GO טסות משדה תעופה מרוחק יותר, צריך לשים לב אם מזמינים טיסות המשך שתספיקו להגיע לשדה!

לאייר אסיה יש הגבלת משקל של 15 ק``ג לתיק אז שימו לב.. אחרת תדרשו לשלם אובר-וויט שעולה 86 באט לקילו. וכמובן שאין מקומות מסומנים אז רצוי לעלות על המטוס כמה שיותר מהר. 

כדאי להמנע כמה שיותר ממעברים יבשתיים בין האיים זה מבזבז יום שלם. הם בכוונה מורחים את הזמן ובכוונה משאירים אותך שעה וחצי או שעתיים מיותרות באיזה מסעדה בחור נידח...לכל המידע על קו סמוי תאילנד
הטיפ עזר לך?
שמור לעצמי

תגובות ושאלות