סאני ביץ' ”הפתעה לטובה מסאני ביץ' - בולגריה“

נסענו לסאני ביץ' הורים ושלושה ילדים. ציפינו לעיירת נופש מוזנחת, מעט משעממת ומלאה בישראלים גסי רוח (צעירים ומהמרים כבדים) ובמקומיים שאינם אוהבים ישראלים. שמחנו להיווכח שלא כך הדבר. איזור המלונות והטיילת מטופח, נקי ומלא בשלל אטרקציות. 3 קמ' אורך הטיילת ויש בה המון דוכנים, מזללות, חנויות ואפילו פארק שעשועים קטן ונחמד. חוף הים חולי, נקי ודי מרווח. בתי המלון יקרים בעונת הבוערת (אוגוסט) אבל נותנים תמורה טובה למחיר.

בגדול העדיפו מלון הנמצא ברצועה שבין מלון איברוסטר בדרום למג'סטיק בצפון - זהו הלב הפועם של העיירה. השירות בבתי המלון היה מעולה ובבתי העסק גילינו שחלק לא מבוטל מהמוכרים שם מדברים כמה מילים בעברית.

בשום שלב לא נתקלנו ביחס שלילי לישראלים. באיזור יש מספר רב מאוד של מסעדות לכל כיס וטעם. אין מרכז קניות בעיירה; בשביל זה יש להתרחק מעט. ילדים מתבגרים ימצאו שיש הרבה מה לעשות בחוף ובסביבה (סקי מים, אופנועי ים, טרקטורונים) כולל פארק מים ענקי בכניסה לסאני ביץ'.

מי שרוצה להסתובב באיזור - נסבאר (15 דק' ברכב) היא עיירת קטנה ועתיקה שכיף להעביר בה כמה שעות של שיטוט. בבורגאס (45 דק' ברכב) יש את הג'מבו הענק והזול וקניון נוסף. זוהי עיר יחסית גדולה אך לא יפה במיוחד - מדרחוב נחמד ופארק יפה ומהנה על החוף.

סוכנויות תיירות ישראליות מציעות סיורי יום לווארנה, כפרים ומנזרים, שיט וכו'. כדאי לנסות. הדבר החשוב ביותר (שתלוי במזל) הוא מזג האוויר: יתכנו ימים גשומים גם בקיץ. אנחנו בילינו סופ”ש שמשי, חם (אך לא לח) שתרם לאווירת החופש. מחירי המזון וכו' זולים יותר מאשר בארץ. בקיצור - מומלץ ביותר!

נ.ב.: המים בבריכות בבתי המלון קרים מאוד.

לכל המידע על בורגס בולגריה
הטיפ עזר לך?
שמור לעצמי

תגובות ושאלות