לאשה ותמי גוגונאבה ”חברת טיולים של תמי ולאשה הכי מדהימה בבטומי“

חייבת להמליץ בחום ובאהבה על חברת התיירות של תמי ולאשה. תמי מקצועית, אדיבה, זמינה לתייר הישראלי 24 שעות ביממה לפני ההגעה לבטומי וגם בעת השהייה.

לקחנו הבוקר טיול בהזמנה מראש של יום אחד, קיבלנו נהג מתוק בשם ממוקה אשר לקח אותי ואת בעלי למוזיאון האתנוגרפי של העם הגיאורגי. הסיור היה מקצועי ובאנגלית שוטפת, מעניין מאוד. משם נסענו למפל מהמם, בכניסה למפל קנינו ריבת תותים, ריבת תאנים ודבש בהכנה ביתית מקומית פשוט תענוג לחיך. משם נסענו לייקב ״בית היין״ בו טעמנו סוגים שונים של יינות בייצור מקומי וכמו כן את הוודקה המקומית האגדית:צ׳אצ׳ה, קנינו יין אדום יבש וצ׳אצ׳ה.

לכל אתר ממוקה ליווה אותנו בכיף והסביר וצילם. לאחר מכן נסענו לגשר תמרה, מקום יפה. בכניסה קנינו מיץ תפוזים סחוט טרי בטעם מתוק כדבש. לאחר מכן נסענו גבוה יותר בהרים למפלים נסתרים, הלכנו 300 מטר עד שהתגלה בפנינו מפל יצירת טבע נפלאה. משם נסענו לגבול עם טורקיה כאשר לפני כן עצרנו לאכול במסעדה תורכית משובחת, מאוד נהנו.

משם ביקשנו ספיישל לקחת אותנו לחנויות זהב לחפש תכשיט מסויים, ממוקה היה סבלני ותירגם לנו בחנויות וממש סייע בכל דבר. חברים קחו טיולים דרך תמי אתם רק תודו לה כי היא מושלמת.

את הערב קינחנו בערב פולקלור בבית של לאשה עם ארוחת ערב ביתית טעימה במיוחד כיד המלך! ברקע הופיעה להקת רקדנים מקצועיים ברצועות ריקוד מדהימות. היה שמח וכיף, היה לנו די ג׳י מדליק אשר הנחה את הערב וגם שר לנו שירים מאוד יפים. לאשה בעלה המקסים של תמי קיבל אותנו בפתיחת הערב וגם נפרד מאיתנו ועל כך אני מודה לו🙏
 חייבת לציין ולהדגיש כי מאוד חשוב לפרגן לנהג ולתת טיפ מכובד וכן להזמינו לשבת איתכם לארוחה, תמי ולאשה אתם מדהימים, רב תודות והמשיכו להצליח🙏❤️😍

לכל המידע על בטומי גאורגיה (גרוזיה)
הטיפ עזר לך?
שמור לעצמי

תגובות ושאלות