מסלול חד יומי בברילוצ'ה ”הסירקוליטו ציקו ופארק שאו שאו בברילוצה -חלק ב“

 המשך.

בפארק השאו שאו יש כמה מסלולים רגליים שיוצאים משני החניונים.

שביל מס 1 שיוצא מתחנת המיידע -ותרו עליו לא מעניין לדעתי.

שביל מס 2 -אם תלכו 15 דקות על הכביש תראו אותו מצד ימין הוא מוביל לנקודה 2 שזה תצפית על ההר ונק 3 שזה וילה טאסול שזה בעצם אגם יפה עם חוף לרחצה.

-כל המסלול הזה מלא עליות וירידות -קצת קשה למבוגרים. בתחילת המסלול תראו מקלות במבוק זרוקים לצד השביל -תעשו מהם מקלות הליכה -עוזר. עשיתי את העלייה להר -הנוף הרבה יותר יפה לדעתי מאשר התצפית של הקמ ה17.

העלייה להר מנקודת הפיצול עד למעלה זה 20 דקות טיפוס ובחזור 10 דקות ירידה. -לחוף לא הספקתי ללכת -אבל זה עוד 20 דקות הליכה. בחניון שני. שם יש גם כן מספר מסלולים. מתחילים את המסלול מגיעים להתפצלות אם לוקחים ימינה רבע שעה מגיעים לגשר רומי -לא מעניין ממשיכים ללכת מגיעים לתצפית יפה על האגם "מיראדור טאסול" -אם ממשיכים ימינה מגיעים לחוף וילה טאסול. -חזרנו בחזרה לפיצול הראשון משם המשכנו שמאלה לאגם הנסתר -יש איליו גישה ישירה גם מהכביש עצמו. באיזור הזה הדרך יותר קלה -היא מישורית ברובה לא צריך מקלות הליכה.

משם אפשר להמשיך על הכביש הראשי עד לנקודה 9 ולחזור עם קו 10 או לחזור רגלית דרך שביל 1 עד לחניון הראשון כפי שמצויר במפה המצורפת.

מפות: בתחנת מידע בעיר אפשר להשיג מספר מפות: מפה מפורטת של העיר. מפה כללית עד לסן מרטין. ומפה קטנה ולא מפורטת של פארק שאו שאו. גם במלון שאו שאו אפשר לבקש את מפת הפארק.

הטיפ נכון למרץ 2019

לכל המידע על ברילוצ'ה ארגנטינה
הטיפ עזר לך?
שמור לעצמי

תגובות ושאלות