סוכנות מי וואי טו צ'יינה (פי סי אם) ”טיול פרטי איכותי בסין- אם לטייל בסין זה רק איתם“

אנו זוג מטיילים מנוסים ברחבי העולם וחשבנו בתחילה לארגן את הטיול לבדנו ברחבי סין. מהר מאוד הבנו שלטייל באופן עצמאי בסין זה לא כל כך פשוט בעיקר בגלל נושא השפה, לא רצינו להתברבר הרבה בין מקום למקום ולכן בשל ההמלצות כאן באתר החלטנו לפנות לחברת מיי ויי.

כשיצרנו קשר עם עופר בהתחלה הוא שאל מה מעניין אותנו ומה הוא המסלול שהוא חשב שהוא ראלי ונכון בשבילנו (שבועיים טיול) . ישנם הרבה דברים שצריך לשים לב אליהם שמטיילים בסין ועופר הסביר לנו בדיוק מה הטריקים שחברות שונות עושות כדי להוריד מחירים.

אחד הדברים שנכתבו גם באתר למטייל הוא להמנע מהדרכה באנגלית בסין, עופר הבטיח לנו שכל המדריכים שלהם עברו הכשרה אצלהם (מה שבאמת התברר כנכון ומורגש) והאנגלית שלהם טובה וברורה והם מבינים את הראש המערבי והישראלי. כמו כן במקומות מסוימיים חיכו לנו מדריכים דוברי עברית נחמדים ונעימים שגרים בסין, מדברים סינית ונותנים את נקודת המבט שלהם על החיים בסין.

היום כחודש וחצי אחרי הטיול אנחנו עדיין לא מפסיקים לדבר על הטיול שלנו בסין, החוייה שלנו הייתה של פעם בחיים ואני בטוח במאה אחוז שלא היינו מצליחים לחוות את סין בצורה הזאת ללא העזרה של עופר. אם אני יכול להמליץ על משהו, בסין השתמשו בשירותייהם של חברת מיי ויי, הם נעימים, מאוד זמינים ומאוד גמישים. לאלו שלא רוצים את כל חבילת הטיול ועדיין רוצים לטייל לבד, קחו הדרכה לפחות ליום אחד בכל מקום אליו אתם מגיעים, הרבה פעמים חשבנו לעצמנו שאם לא היינו עם מדריך במקומות מסויימים החוויה שלנו לא הייתה מתקרבת בכלל למה שחווינו.

אנחנו ממליצים מאוד על חברת מיי ויי לטיולים בסין.

לכל המידע על שנגחאי סין
הטיפ עזר לך?
שמור לעצמי

תגובות ושאלות