פליאוקסטריצה ”דירוג חופים בצד המערבי של קורפו“

בילינו ארבעה ימים בקורפו. אין ספק שחוף פאלאוקסטריצה מככב באחד המקומות הראשונים. באחד הימים שכרנו סירת מנוע (מבחור בשם סטפאנו שיש לו חברתה בשם "קאפיטאנו") . המחיר היה הוגן וגם התשלום על הדלק היה הוגן. השיט היה נפלא, קיבלנו הדרכה טובה, עשינו בחינה קצרה ויצאנו לדרך. הטלנו עוגן בשני חופים עם אבנים קטנות ונעימות, חוויה נפלאה לגדולים ולצעירים. שווה!

החוף הבא שאהבנו מאוד היה חוף אריליוס, חוף חולי, נעים. חוף רדוד שזה יכול להיות יתרון או חיסרון. אומרים ששם השקיעות הכי יפות בקורפו אבל אנחנו הגענו ביום מעונן. למי שרוצה לחזור לדירה יש שם מלא מקומות לאכול וגם סופרמרקט נחמד. 8 יורו לסט של שתי מיטות שמש, שמשיה ושולח קטן + מקבלים בקבוק מים במתנה ואת הזכות להשתמש בשרותי המלון שנמצא ממש מול החוף.

במקום השלישי חוף איוס גיאורגיוס. חוף נחמד רק שהאבנים בכניסה למים קצת מקלקלות את הנאה. אגב - המים בקורפו קרקרים מאוד. בכל החופים.

החוף הכי גרוע היה דווקא בסידארי. הלכנו בכיף לראות את תעלת האהבה אבל כל המים שם היו מלוכלכים, בצבע אפור ג'יפה (לעומת הכחול, תכלת, ירוק של חופי יוון הצלולים) , החול היה דביק, בוצי, מסריח. ניסינו להגיע לחוף שליד והחוויה היתה דומה, אפילו בסטנדרט של חופי הכנרת זה היה מאוד גרוע. היה כ"כ נורא שעשינו כמה תמונות מרחוק וברחנו משם.

לכל המידע על קורפו יוון
הטיפ עזר לך?
שמור לעצמי

תגובות ושאלות