מטבע ועלויות ביאנגשו ”עלויות נסיעה עצמאית ליאנגשו כולל שיט על נהר הלי“

אישתי, שני בני (22+18) ואני טיילנו בספטמבר האחרון שלושה שבועות בסין באופן עצמאי. עשינו את כל הטיול בתחבורה ציבורית מקומית, טיסות, רכבות ואוטובוסים ולא השתמשנו אפילו פעם אחת במדריך מקומי, פשוט חויה של לנסוע יחד עם מליוני הסינים.

אחת מהנסיעות באוטובוסים היה מגוילין ליאנגשו וזה כלל גם שיט על נהר הלי. ממידע שקיבלתי במלון ומהתכתבות עם כמה מדריכים ההצעות היו כ- 2000 יואן לארבעה אנשים, כולל המופע impression. הטיול שלנו הכל כולל הכל עלה כ- 1468 יואן כולל המופע במקומות ישיבה מצוינים. 

המחיר כולל: מונית לתחנת האוטובוס עלה הפעם 9 יואן. אוטובוס לצומת yangdi עלה 15, סה״כ לארבעה אנשים, 60 יואן. שעה נסיעה. מהתחנה ועד לסירה ליותה אותנו סינית נחמדה שנסתה כל הזמן לשכנע אותנו לקחת את סירת הבמבוק של בעלה ב- yangdi, בסוף אכן לקחנו את זה כי היתה הכי זולה אבל המנוע של הסירה היה מקרטע עד לקטע שהנהג אמר לנו שנצטרך להמשיך ברגל אבל התעקשנו שימשיך לנסות ובסוף הצליח להתניע שוב את הסירה. מהצומת ל-yangdi עלה 3 יואן, סה״כ לארבעה אנשים, 12. חצי שעה נסיעה. סירת במבוק 140 ל-xingping, סה״כ לארבעה אנשים, 560 יואן. יקר אבל הנופים מקסימים! שייט של כשעה, כולל עצירה בשוק באמצע הדרך על החוף. אוטובוס מ-yangdi ל yangshu עלה 7, סה״כ לארבעה אנשים, 28 יואן. שעה נסיעה. כרטיס למופע impression ב 180, סה״כ לארבעה אנשים, 720. מצאנו בעקבות טיפ באתר כרטיסים זולים יחסית ב- bamboo house inn. אוטובוס מ-yangshu לגוילין 18, סה״כ לארבעה אנשים, 72 יואן. מונית חזרה למלון 9 יואן.

לכל המידע על יאנגשו סין
הטיפ עזר לך?
שמור לעצמי

תגובות ושאלות