מידע חיוני נוסף בהאיים המלדיביים ”מידע כללי למלדיביים“

בחודש אוקטובר 2016 היינו במלדיביים כשבוע ימים. באמת, להיות בתוך גלויה, איים מהפנטים המבודדים אחד מהאחר , לגונות מהממות לשנורקלים, שחיה. לעניות דעתי, כל מי שמחפש מקום לחופשה שהיא בטן גב בעיקרה (אפשר לשלב עם ספורט ימי) במקום אקזוטי ומדהים, ולו באופן חד פעמי (בעיקר בשל הטיסות והמחיר ), חייב לעצמו חופשה במלדיביים.

הגעה למלדיביים - מאחר ואין טיסות ישירות, האפשרויות הטובות הן דרך "טורקיש איירליינס" או דרך ירדן , כרטיס טיסה עלה כ-1,400$ אך במסגרת חיפושיי גם ראיתי כרטיס ב-1,000 $ דרך ירדן ודוחא .

נוחתים בשדה התעופה במאלה ומשם אמורים לאסוף אתכם מהמלון שאיתו סגרתם(אתם משלמים מראש גם עבור העברה והם דואגים לאסוף ולהחזיר אתכם), זה יכול להיות בטיסה אם זה לאי מרוחק ו/או בסירה אם זה לאי קרוב. במאלה אין מה לראות ולא כדאי להסתובב אלא אם אתם מחפשים לרכוש מזכרות.

באופן כללי, אי הוא מלון ומלון הוא אי, תסתכלו ב-Google Earth, כך שאם הגעתם לאי/מלון, אין לכם נגישות למקום אחר אלא באמצעות סירות/מטוס ולכן חובה בסיסית להזמין חצי פנסיון לפחות, אחרת תשלמו על כל דבר בנפרד זה יכול לעלות לכם יותר מכל השהות במלון!.

חשוב ביותר לשים לב לפני בחירת המלון- על המחירים הרשומים בבוקינג והאתרים האחרים, עליכם להוסיף כ-27% מיסים ועוד כ-6$ לכל יום עבור כל נופש כ"מס ירוק" כפי שהם קוראים לו, מטורף!.

כמו כן, קיימת חובת תשלום של דמי העברה מהשדה למלון, המחירים יכולים לנוע בין 40$ לאדם ועד כ-500$ לאדם רק עבור העברה, כן כן, אלו המחירים!.

בין הטיסות - אפשרות לשהות בחדרי אירוח בשדה, בתשלום , ממליץ על זה שנמצא בטרמינל הטיסות הפנימיות. עבור 25$ אפשר להתקלח, לאכול ארוחה קלה, שתיה קלה, והטענ הנייד.

לכל המידע על האיים המלדיביים
הטיפ עזר לך?
שמור לעצמי

תגובות ושאלות