בטיחות ואזהרות בריו דה ז'נרו ”אזהרה לכל המטיילים בריו“

תמונת הפרופיל של lizcohen
lizcohen
8

שלום לכולם, מקווה שטיפ זה יעזור לאחרים כי לצערי אותי כנראה לאהזהירו או לא הזהירו מספיק.

בחודש אפריל 2018 הייתי עם חברה בריו. הלכנו לטייל במדרגות (אתרתיירותי ומקום הומה) , לאחר מכן החלטנו ללכת לקתדרלת ריו שממוקמתבמרחק קצר מהמדרגות. מדובר בשעה 12 בצהריים, אור יום ואנשים שמטייליםברחובות.

בדרך עברנו ליד הקשתות של לאפה, שם היו הרבה הומלסים (אבל כמובןשזה חלק מהמראה שקיים בריו) . כשנכנסנו לכיוון הרחוב הבחנו כי 2בחורים כהי עור עוקבים אחינו. אני לא צריכה להרחיב ולהסביר עד כמה דברכזה הוא ממש סרט אימה בשביל 2 מטיילות.

הבחור חטף לי את התיק וחתך לי את היד. גנב לי את הכסף, הפלאפוןוכמובן פצע אותי.

כשחזרתי לארץ נשבעתי לעצמי שאני חייבת לכתוב פוסט לכל המטייליםבריו, במיוחד לנשים, אנא מכן אל תחשבו שזה רחוק מכן, זה יכול לקרותלכל אחד ואחת. אני בחורה מאוד אחראית, מטיילת בהמון מקומות וזאת פעםראשונה שקרה לי מקרה שכזה.

לקח חשוב, לא ללכת עם תיקים! בנות, שימו את הכסף בחזייה, אתהפלאפון בכיס פנימי שלא רואים. אל תהווה מטרה לאנשים רעים ועלוביםשמחפשים קורבנות.

למזלי, חזרתי לארץ והכל בסדר (הדרכון היה במזוודה) , וכן זאת חוויהמאוד מבאסת ולא נעימה ואני לא אגיד לכם מסוכן שם ואל תטיילו. אני רקאגיד שצריך לפקוח עין, לטייל בקבוצות ולא להוות מטרות לרוע שיוצאכתוצאה מעוני ומלחמת הישרדות.

מקווה שזה יעזור לבאים להימנע מהמקרה שקרה לי.

לגבי מיקום השוד: ממש ליד הקשתות של לאפה (Arcos Da Lapa) . שימולב לא להתקרב לאזור הזה. המשטרה אמרה שמקרי השודים שם חוזרים על עצמם.ובכלל כל האזור שם לא סמפטי בכלל.

לכל המידע על ריו דה ז'נרו ברזיל
שמור לעצמי