טיסות בטנזניה ”טיסה עם אתיופיאן אירליינס“

בספטמבר טסנו לטנזניה עם חברת אתיופיאן איירליינס. הטיסה היא עם עצירה באתיופיה. בהלוך העצירה היתה קצרה אז המתנו בשדה תעופה כ-3-4 שעות (השדה תעופה נראה כמו התחנה המרכזית בתל אביב - רק עם קצת יותר אור). בטיסה חזור היתה אמורה להיות לנו המתנה של יותר מ-24 שעות.

כשדיברתי עם הנציגות של החברה בארץ נמסר לי שהם לא מספקים בית מלון, ולקחת טיסה מוקדמת יותר עלה יקר בהרבה. החלטנו להרוויח יום באתיופיה והזמנתי בית מלון באדיס אבבה בידיעה שיש מה שנקרא “ויזת קונקשן” ושלא נצטרך לשלם עבור ויזה מלאה לאתיופיה.

כאשר נחתנו באתיופיה הבנתי שלא כך עובד העניין. את המלון היו צריכים להזמין לי דרך חברת התעופה (100 דולר לזוג כולל מלון, ארוחות ושאטל למלון ובחזרה - זול יותר מהמלון שאני הזמנתי!), וויזת הקונקשיין זה למעשה הוואוצ'ר למלון שמקבלים מחברת התעופה.

לאחר הרבה דיבורים וההבהרות (ואחרי שגילינו שהמלון שאני הזמנתי לא אישר את ההזמנה ל-booking.com וכלל לא נשמר לנו חדר - משיחה מאוחר יותר עם bookin.com הבנתי שזה לא פעם ראשונה ומלונות באפריקה לפעמים מפספסים הזמנות...) המנהל במקום הציע לנו או להזמין דרכם את המלון ולקבל את הוואוצ'ר, או לשנות את הטיסה שלנו לטיסה מוקדמת יותר (בעוד כשעתיים) עם עמלה של 100$ על שינוי הכרטיסים.

בשורה התחתונה- תדעו שאתם זכאים למלון ב-100$ (נכון לספטמבר 2015) כאשר טיסת המעבר שלכם מאוחרת ותתעקשו עם זה מול נציגות חברת התעופה בארץ.

לכל המידע על טנזניה
הטיפ עזר לך?
שמור לעצמי

תגובות ושאלות