טיסות באוקלנד ”קניית כרטיס טיסה מקרייסטצ`רץ` לאוקלנד“

לי אמרו הרבה פעמים מראש שלקנות כרטיס טיסה מקרייסטצ`רץ` לאוקלנד זה שטויות, כולה 100 דולר. אז כן, זה שטויות. צריך לקנות הרבה זמן מראש כדי להשיג ב-100 דולר, ככל שמתקרב התאריך, המחירים מכפילים את עצמם ויותר ולפי סוכנות הנסיעות, לא לקוונטס ולא לאייר ניו זילנד יש מבצעי הדקה האחרונה (למרות שאם מחפשים באתר של קוונטס אפשר למצוא מבצעים רנדומליים של 100 דולר, לא בהכרח לפי הקירבה של התאריך). 

אבל, זה לא אומר שאתם חייבים לשלם את המחיר הזה. הקיווים, לא משנה כמה הם משחקים אותה ראש קשה והולכים בקו ישר, הם עדיין ניתנים לכיפוף. כל מה שאתם צריכים זה למצוא מקום שמשרדי הנסיעות של אייר ניו זילנד (הם נקראים Holiday) נמצאים סמוך לסוכנות נסיעות Flight Center, או משהו דומה ולהתחיל לשגע אותם עם הצעות והצעות נגד, בלי בושה על זה שאתם משגעים אותם. 

אנחנו הצלחנו ככה להוריד 40 דולר מהמחיר (פר כרטיס). אם אתם בכל זאת לא מצליחים נשארו לכם מעט ברירות - או לנסות בדרך הכביש ולשלם על מעבורת, או לנסות לקלוע על מבצע של קוונטס באתר. בסעיף של Domestic Rrd E-Deals, שזה קצת סיכון כי יש מצב שלא תצליחו למצוא טיסה זולה ואז לא תמצאו טיסה בכלל ואז תצאו קרחים מכאן ומכאן או לשלם מחיר מלא. האופצייה הכי טובה כנראה, היא להזמין הרבה זמן מראש.

לכל המידע על אוקלנד ניו זילנד
הטיפ עזר לך?
שמור לעצמי

תגובות ושאלות