חדשות תיירות ותעופה

הסוף לבלגן המוניות בנתב"ג?

רשות שדות התעופה (רש"ת)  הודיעה על זכייתה של חברת Gett, במכרז להפעלת שירות המוניות מנתב"ג לכל חלקי הארץ. תקופת ההתקשרות הינה לתקופה של ארבע שנים ולרש"ת שמורה אופציה להאריך את ההתקשרות לתקופה של ארבע שנים נוספות
מערכת אתר למטייל
|
תמונה ראשית עבור: הסוף לבלגן המוניות בנתב"ג?
© Depositephotos/Alexander2323

חברת Gett זכתה במכרז רשות שדות התעופה להפעלת שירות המוניות מנמל התעופה בן גוריון לכל חלקי הארץ. בדומה לקיים בנמלי תעופה בינלאומיים אחרים, שירות המוניות הפועל תחת זיכיון נועד לאפשר לנוסעים שירות זמין, אמין ותחת פיקוח.

על פי נתוני הרשות, בשנת 2022 עמד סך היקף הנסיעות מנתב"ג (מזדמנות, מוזמנות, שירות ועוד) על כ- 1.3 מיליון נסיעות. בשנת 2019, שהיתה שנת השיא האחרונה ערב הקורונה, היקף הפעילות עמד על למעלה מ 1.7 מיליון נסיעות. המכרז בו זכתה Gett נועד להבטיח כי הנוסעים מנתב"ג יהנו מרמת שירות וזמינות גבוהה.

בהתאם לתנאי המכרז, על החברה הזוכה יהיה להפעיל, לנהל ולפקח על מערך שירות המוניות. זאת תוך שהיא מעניקה לנוסעים שירות מיטבי בהתאם למדדי רמת השירות שנקבעו במכרז. במסגרת זו Gett תצטרך לספק פתרון טכנולוגי לרישום המוניות, ניהול התורים, שילוח המוניות. באחריות החברה יהיה לדאוג לזמינות מוניות ולדאוג להיצע מוניות זמינות בהתאם לביקוש ובכלל זה בתקופות עומס. כמו כן עליה יהיה לנהל מאגר נתונים ממוחשב מלא, מעודכן, מפורט ומדויק על כל פעילות המוניות שיבצעו נסיעות מיוחדות מנתב"ג. עליה יהיה גם לדאוג לאחזקה ולניקיון המבנה אשר מיועד לנהגי המוניות הממוקם סמוך לטרמינל 3.

ברשות שדות התעופה בירכו את חברת Gett והוסיפו כי רווחת הנוסעים ובטחונם עומדים בראש מעייני הרשות ומכרז המוניות מהווה חוליה נוספת בהובלת הנוסעים מ ואל מחוז חפצם.

שרת התחבורה תא״ל (במיל׳) מירי רגב:
 ״נמל התעופה בן גוריון הוא שער הכניסה הראשי של מדינת ישראל בו עוברים למעלה מ-20 מליון נוסעים מדי שנה, והוא המקום הראשון אותו פוגש התייר בכניסתו לישראל. כל מי שטס מישראל או חזר אליה בחודשים האחרונים זיהה את מהפכת השירות שאנחנו מובילים בשדה התעופה. עם פרסום תוצאות המכרז, גם מערך שירות ההיסעים עתיד לעבור שדרוג ולהיות חלק ממהפכת השירות בנתב״ג״.

כתבות נוספות ששווה לקרוא:

יעדי הכתבה

עדכוני חדשות האחרונים

הזמנת חופשה לישראל

כתבות ומדריכים לחופשת סקי

המיוחדים שלנו

קצת השראה לטיול הבא

מתארגנים לטיול: ציוד, ביגוד, המלצות וטיפים לדרך

ביטוח נסיעות לחו"ל: כל מה שצריך כדי לטוס בראש שקט

מגזין החיים הטובים: לייפסטייל והשראה לחופשה

תמונות מהטיול: היעדים שהכי כיף לצלם

ספארי צלילה: המדריך לצולל המתחיל

הכתבות הכי נצפות השבוע

הפוסטים הכי נצפים השבוע

הטיפים הכי נצפים השבוע

עקבו אחרינו לכל העדכונים החמים בארץ ובעולם