אתר הסקי קרושבל

קרושבל הוא אחד מאתרי הסקי של מתחם שלושת העמקים, והוא אחד הפופלארים והידועים באתרים הצרפתיים. כאן תמצאו מידע על האתר והפעילווית האפשריות בו.
צוות למטייל ברשת
|
שמור לעצמי
תמונה ראשית עבור: אתר הסקי קרושבל
© DavidAndre - Courchevel Tourisme

על אתר קרושבל

על האתר קרושבל נחשב לאחד מאתרי הסקי הקוסמופוליטיים ביותר בעולם. כפר הסקי ממוקם בקצה המזרחי של ``אזור שלושת העמקים``- אזור הסקי הגדול ביותר בעולם המקושר באמצעות מעליות. אתר הסקי הזה מורכב למעשה מכמה בסיסים, למרות שהגדול מביניהם, עליו מבוסס המוניטין של האתר הוא Courchevel 1850. בסיס Courchevel 1650 שנודע בעבר בשם Sunny Montriond ידוע בזכות היותו זול ושמח יחסית ל-1850 ובסיס Courchevel 1550 הוא שקט יחסית לשני אלו. כל הבסיסים מקושרים ישירות לאזור שלושת העמקים באמצעות מעליות ובכולם יש בתי ספר לסקי ושירותי בייבי-סיטר. Courchevel מפורסם גם בזכות הצי העצום של מדריכי הסקי שנמצאים בו (למעלה מ-550 מדריכים המתפזרים בין 6 בתי ספר שונים). יש באתר כ-160 קילומטרים של מסלולי גלישה וכ-120 קילומטרים של מסלולי קרוס קאנטרי. אנשי סנובורד יוכלו להנות משני פארקים עם מתקנים במיוחד עבורם.

הגעה: שדה התעופה הקרוב לכאן נמצא בג`נבה ומרוחק כ-150 קילומטרים.

לתחילת הכתבה

פעילויות באתר

מי שרוצה לגוון, יוכל לצנוח, לטוס בכדור פורח, לטוס בשמי האזור, לצאת לטיול במזחלות רתומות לסוסים, לגלוש בשעות החשיכה במסלולים המוארים במיוחד באווירה שונה , או להשתתף בפעילויות כמו קורסי בישול, באולינג, צפייה בסרטי קולנוע, טיפוס הרים, שחייה בבריכה ועוד פעילויות נהדרות נוספות. יש שתים עשרה מסלולי טיול בסביבה ויש מסלול מזחלות שמואר גם בערב ומהווה מוקד אטרקטיבי לרבים.

  • פעילויות במתחמים מקורים: בריכות שחיה, חדר כושר, קורסי בישול, סקווש, שיעורי שפות, קולנוע, באולינג.
  • פעילויות נוספות: קארטינג, טיולי מסוק, כדור פורח, מופעי שלג.

לתחילת הכתבה

מה חדש ב - 2010

הגונדולה בת 2 המושבים ב - Roc Mugnier תפויה להתחלף בגונדולה בת 6 מושבים. פס המעליות המיועד לגולשים מתחילים יאפשר גם גישה ל - Courchevel 1650 וכן יהיה ניתן לרכוש פס מעליות המתאים לשלוש שעות בעמק קורשבל. בנוסף, צפוי להיפתח מלון 4 כוכבים עם 25 חדרים וספא וכן שישה מלונות במקום הפכו למלונות 5 כוכבים.

לתחילת הכתבה

יעדי הכתבה

הזמנת חופשה לקורשבל

כתבות מומלצות עבורך על קורשבל

קצת השראה לטיול הבא

הכתבות הכי נצפות השבוע

הפוסטים הכי נצפים השבוע

הטיפים הכי נצפים השבוע

עקבו אחרינו לכל העדכונים החמים בארץ ובעולם