ויזה לדובאי: איך מוציאים ויזה לאיחוד האמירויות?

כינון היחסים בין ישראל ואיחוד האמירויות פתח בפנינו יעדי טיול חדשים ומרתקים. איך מקבלים ויזה לדובאי? מה צריך לעשות וכמה היא עולה? הנה כל הפרטים שאתם צריכים לדעת על ויזה לאבו דאבי ודובאי
מערכת למטייל
|
שמור לעצמי
תמונה ראשית עבור: ויזה לדובאי: איך מוציאים ויזה לאיחוד האמירויות?
חותמת אמירתית בדרכון. צילום: איתמר ברק

עדכון חשוב:

החל מתאריך ה- 10.10.2021, בוטלה חובת הוצאת ויזה על מנת לבקר באיחוד האמירויות.
 משרד החוץ של איחוד האמירויות הודיע למשרד החוץ הישראלי כי אזרחים ישראלים יוכלו להיכנס לאיחוד האמירויות ללא צורך בויזה ואזרחים מהאמירויות יוכלו להיכנס לישראל ללא ויזה גם כן. ההסכם נכנס לתוקף עד להודעה חדשה.

כניסת ישראלים לאבו דאבי ודובאי

לאחר חתימת “הסכמי אברהם” בין מדינת ישראל ובין איחוד האמירויות הערביות, בתחילת דצמבר 2020 הודיע משרד החוץ של האמירויות על שינוי בהסדרי הכניסה של תיירים מישראל אל דובאי, אבו דאבי ויעדים נוספים ככל שיהיו באיחוד. בשלב זה ועד שישראל והאמירויות יגיעו להסכם ויתור הדדי על ויזות לתיירים, מתבקשים התיירים מישראל להנפיק ויזת כניסה לאמירויות.

שימו לב, המידע עשוי להשתנות מיום ליום ולכן יש להתעדכן עם חברת התעופה או הנסיעות באשר להליך העדכני בהוצאת הוויזה.

איך מוציאים ויזה לדובאי ואבו דאבי?

אז לפני שאתם כבר מתכננים על בילוי בכל האטרקציות בדובאי ואבו דאבי, חשוב לדעת שעל כל הנוסעים המבקשים להיכנס למדינה עם דרכון ישראלי, לפנות לאחת מהסוכנויות באמירויות המטפלות בהליכי הגשת הבקשה (קישורים בהמשך). העלויות נעות בין 90 ל-110 דולרים (כ-300-350 דירהאם).

על מנת להגיש את בקשת הויזה לאבו דאבי או דובאי, ניתן להיכנס לאתרי האינטרנט של אחת מהסוכנויות המורשות באמירויות, שם יש למלא טופס מיוחד. כמו כן, יש לצרף סריקה או צילום של הדרכון הישראלי, שתוקפו לפחות 6 חודשים מיום ההמראה חזרה ארצה מאיחוד האמירויות. כמו כן, יש לצרף צילום או סריקה של תמונת פנים (תמונת פספורט).

ייתכן וסוכנויות מסוימות יבקשו מכם גם לשלוח אליהן פוליסת ביטוח נסיעות לחו”ל – שימו לב, זוהי אינה חובה לשם קבלת ויזה לאבו דאבי או דובאי, אלא ניסיון של הסוכנויות למכור לכם פוליסה שכזו. במידה ואינכם מעוניינים ברכישת פוליסת ביטוח נסיעות דרכם (ואכן מומלץ לרכוש בארץ), פשוט הגידו שיש לכם ביטוח פרטי ושאתם מסודרים בעניין זה. יחד עם זאת, חשוב מאוד לזכור לרכוש כזו פוליסה בכל מקרה.

הוויזה שתקבלו תקנה לכם זכות לשהות בדובאי במשך 30 ימים והיא בתוקף ל-60 ימים, מיום הוצאתה. את הוויזה יש להציג עוד בשלב הצ'ק אין בנתב”ג. ללא אשרת כניסה בתוקף, לא תותר עלייתכם אל המטוס (כל שכן, לא יותר להיכנס לתחומי האמירויות).

כמה עולה ויזה לדובאי?

עלות ויזה לאבו דאבי או דובאי היא 90 עד 110 דולרים (כ-300-350 דירהאם)., תלוי בסוכנות דרכה תגישו את הבקשה.

תוך כמה זמן מקבלים את הוויזה לדובאי?

זמן הטיפול בבקשה הוא כ-96 שעות, על כן אם אתם אכן מתכננים חופשה בדובאי או אבו דאבי, עליכם להגיש את הבקשה מבעוד מועד, בהתאם ללוח זמנים זה ומומלץ אף להקדים ולשלוח את הבקשה, בשל עומס שנוצר בעקבות הביקוש הרב מישראל.

את הוויזה, (ככל שתאושר) מקבלים במייל ישיר מרשויות ההגירה של איחוד האמירויות.

סוכנויות ויזה לאבו דאבי או דובאי

הנה כמה סוכנויות אליהן תוכלו לפנות להוצאת הוויזה לדובאי:

* חברת למטייל אינה ממליצה או מאמצת אף אחד מהחברות הנ”ל, אלא רק מביאה לידיעתכם שאלו החברות המעניקות שירות הוצאת ויזה לאמירויות. אף אחת מהחברות הנ”ל או אחרות העוסקות בהוצאת ויזה לדובאי אינה קשורה עם למטייל בשום צורה.

ומה עם בעלי דרכונים זרים?

בעלי דרכונים זרים יוכלו להיכנס אל האמירויות, בהתאם להסדרים הקיימים בין מדינת המוצא של הדרכון והאמירויות.

אסור לשכוח: אישור בדיקת קורונה

כמו כן וללא קשר לוויזה לדובאי או אבו דאבי, חברות התעופה יבקשו מכל הנוסעים להציג תוצאה שלילית של בדיקת קורונה PCR, שבוצעה לא מעל 72 שעות לפני שעת הטיסה. על תוצאת הבדיקה להיות כתובה באנגלית. את תוצאת הבדיקה הזו תידרשו להציג גם בשדה התעופה בכניסה לאמירויות. מידע נוסף על קורונה בדובאי »

עוד תוכן על דובאי:

יעדי הכתבה

נקודות עניין שהוזכרו בכתבה

הזמנת חופשה לאיחוד האמירויות

כתבות מומלצות עבורך על איחוד האמירויות

קצת השראה לטיול הבא

הכתבות הכי נצפות השבוע

הפוסטים הכי נצפים השבוע

הטיפים הכי נצפים השבוע

עקבו אחרינו לכל העדכונים החמים בארץ ובעולם