מועדוני ג`אז אהובים בניו יורק

מי שאוהב ג'ז לא יוכל שלא ללכת למועדונים האיכותיים והאהובים הללו: מועדונים למתחילים, למקצוענים, כאלה שבאים אליהם בעיקר בשביל האווירה וזה שמגיש מיץ תפוזים חינם בבר...
עמרי מרכוס
|
שמור לעצמי
תמונה ראשית עבור: מועדוני ג`אז אהובים בניו יורק
© Hackman/Depositphotos
 • Cleopatra Needle
  מועדון ביתי וכיפי למתחילים. אוכל שבדרך כלל נע בין סביר לטוב, על אף נטייתם המוזרה להחליף את קרוטוני המרק בPITA יבשושית. ועוד להתגאות במציאה הגדולה. המוסיקה כיפית ולא טורדנית מדי. שילוב של מועדון ג`אז ובר ספורט עם מסכי ענק המרצדים משחקי ספורט.
   כתובת: 92nd st. & Broadway Ave.
 • Blue Note
  הכי נחשב בעיר. האמנים הכי טובים באווירה שהיא לא בדיוק ג`אזית, אבל אם צ`יק קוריאה מוכן להופיע שם - אז כנראה שזה מספיק טוב.
   כתובת: 131W. 3rd st. at Sixth Ave.
 • Smalls
  מועדון מגניב עם בר פתוח, שמגיש רק מיץ תפוזים - בחינם. הופעות מצוינות ואווירה כיפית מחתרתית. כוסיות בשפע. צריך יותר? הבעלים, מיטש, עומד ברחוב ליד הדלת עם כינור ותמיד יש ספק אם משלמים לאיש הנכון. אם רוצים ממנו חיוך, למסור לו ד"ש מהבעלים של ה"קמלוט".
   כתובת: 183W. 10th st. at Seventh Ave. South
 • Mikels Pub 
  לא בדיוק מועדון. חרא אוכל. אווירה בריטית מעצבנת וקהל בורגני-יאפי. אבל בימי שני בערב - וודי אלן מופיע עם להקת הג`אז שלו. מי שרוצה לצפות בפלא, צריך לאכול ארוחה מלאה ולהתבאס מהעובדה שוודי רק מנגן ולא מספר בדיחות.
   כתובת: 2111E. 55th St.
 • Guggenheim Museum 
  בערבים של סופי השבוע הופך המוזיאון ללאונג` ג`אז לא רע בכלל בעל אווירה שונה, מיוחדת ותרבותית. משלמים רק דמי הכניסה, כאשר ביום שישי בין 18-20 לא גובים אפילו את זה.
   כתובת: 1071 Fifth Ave. at 89th st.

יעדי הכתבה

כתבות מומלצות עבורך על ניו יורק סיטי

הזמנת חופשה לניו יורק סיטי

הכתבות הכי נצפות השבוע

הפוסטים הכי נצפים השבוע

הטיפים הכי נצפים השבוע

עקבו אחרינו לכל העדכונים החמים בארץ ובעולם