שלג לגולשי סקי וסנובורד

אתר הסקי לה דוז אלפ

אתר הסקי לה דוז אלפ הוא מהותיקים והידועים בצרפת - ובצדק. תנאי הגלישה בו מצויינים, אפילו בקיץ, ויש פה מגוון פעילויות גדול.
צוות למטייל ברשת
|
שמור לעצמי
תמונה ראשית עבור: אתר הסקי לה דוז אלפ
Thinkstock Imagebank ©

על אתר הסקי לה דוז אלפ

משמעות שמו של האתר בעברית היא ה``אלפים התאומים``. זהו אחד מאתרי הסקי הותיקים ביותר בצרפת, הנחשב לאחד הטובים בעולם. האתר, ממוקם בלב ה- Oisans ולמרגלות ה- Meije והוא מציע יותר מ-200 קילומטרים של מסלולי גלישה אליהם מגיעות יותר מ-60 מעליות. באתר יש אזורי סקי נרחבים, מסלולי גלישה בשיפועים כמעט אנכיים ומעלית שיורדת כל הדרך אל ה- La Grave. ממרכז האתר יש גישה אל לכל המסלולים (לא יותר מ-5 דקות הליכה). באתר יש רכבלי גונדולה, ורכבת "פוניקולר" - שנוסעת מתחת להרים- כל אלו מובלים את הגולשים עד לפסגות הגבוהות ביותר- היכן שניתן לגלוש גם בקיץ.

 באתר יש שלג בכמות מספקת, ומדרונות עדינים שמאפשרים גלישה נוחה ובטוחה גם מגובה של 3000 מטרים. תותחי שלג הפועלים באתר תמידית, מבטיחים כי המסלול חזרה אל האתר יהיה תמיד פתוח. גולשי הסנובורד ישמחו לדעת כי באתר קיים Snowpark בגובה 2600 מטר הזוכה להכרה עולמית. תמצאו בו Half-pipe באורך 120 מטר וברדיוס 4.5 מטר, Axe pipe, Slopestyle ועוד.

הגעה: האתר ממוקם כ-120 קילומטרים מגרנובל, בה יש שדה תעופה, וכ-160 קילומטרים מליון, שגם בה מצוי שדה תעופה.

לתחילת הכתבה

פעילויות באתר

בנוסף לסקי, האתר מציע עוד פעילויות רבות ומגוונות כמו קיר טיפוס, טיפוס על קרח ועוד. לאחר הסקי, או בין סקי גלישה אחת לשניה, תוכלו לנוח וליהנות משלל השירותים שהאתר מציע: באתר יש יותר מ35,000 מיטות, יותר מ-200 חנויות, 40 מסעדות ומועדוני לילה שפתוחים עד השעות הקטנות של הבוקר. האתר משדר מתחנת רדיו עצמאית: 2 Alpes בתדר FM 96.2.

  • פעילויות במתחמים מקורים: זירת החלקה על הקרח, שיעורי שיאצו, קולנוע, מוזיאון, אקווה-ג`ים (ספורט בתוך בריכה) ועוד.
  • פעילויות נוספות: טיולים רגליים, מערות קרח ועוד.

לתחילת הכתבה

יעדי הכתבה