כתבות ומדריכים על הוסוויק

איסלנד - טיול עם ילדים

איסלנד - טיול עם ילדים

מה מביא משפחה ענפה לטייל ביעד כמו איסלנד? האם טיול באיסלנד מתאים לילדים? אילו אטרקציות קיימות עבור ילדים ואיפה בכלל ישנים שם? את כל התשובות תקבלו בכתבה מקיפה על המדינה ועל אפשרויות הטיול העומדות בפניכם בה. כדאי לקרוא.

איסלנד - טיול באי הרחוק שהפך קרוב

איסלנד - טיול באי הרחוק שהפך קרוב

איסלנד הופכת ליעד נגיש ומבוקש מאוד בקרב ישראלים, טיילים מנוסים ותיירים רגילים כאחד. אם גם אתם חושבים לנסוע לשם, כדאי מאוד לקרוא את הכתבה הזו, בה תקבלו מסלול מצויין של שתי נשים, שעברו בין האתרים היפים שיש לאי הזה להציע, בצירוף טיפים שימושייים.

תשעה ימים באיסלנד

תשעה ימים באיסלנד

לא רחוק מישראל שוכנת לה איסלנד, ארץ קטנה ומדהימה שמעטים מאיתנו מגיעים אליה. אנחנו הגענו, הצצנו ונפגענו. אין ספק שמדובר בטיול מיוחד- גם ההכנות אליו שונות וגם המראות והחוויות שניתן להפיק ממנו שונות וטובות. להלן תיאור מצולם של טיול בן 11 יום סביב האי העובר בחלק גדול מנקודות המשיכה של האי. קראו ותהנו וסעו גם אתם.

מסלול טיול באיסלנד

מסלול טיול באיסלנד

מסלול טיול באיסלנד במשך 14 ימים הנע בכיוון השעון מריקיאוויק, דרך אקוריירי, הוסאוויק-מיבאט, אסקיה, הפ, לאנדמאנאלאוגאר-תורסמרק וחזרה לריקיאוויק בדגש על הרבה כניסות אל פנים האי.

איסלנד לתרמילאים - מסלולי טיול וטרקים

איסלנד לתרמילאים - מסלולי טיול וטרקים

מסלולי טיול ברחבי איסלנד. איפה כדאי לישון, איך להגיע מקרחון לקרחון, מעיר לעיר ומגייזר לגייזר. המסלול מתחיל מרייקיאוויק וסובב את איסלנד לפי כיוון השעון. לכתבה מצורפות מפות מוגדלות.

איסלנד לתרמילאים - ההכנות

איסלנד לתרמילאים - ההכנות

הקדמה לטיול תרמילאי באיסלנד. למה דווקא איסלנד? התארגנות, ציוד, תחבורה, טיסות, כסף וכל מה שרציתם לדעת על האי הקטן והוולקני שבצפון העולם.