כתבות ומדריכים על פיסקו

מהוארז לקו החוף

מהוארז לקו החוף

משפחת שפירא ממשיכה הלאה... מפיסקו הם יוצאים לאיי באייסטס- ``גלפאגוס לעניים``, באיקה הם מסיימים את היום בבאגי חולות, הם טסים מעל נאסקה ומסיימים בביקור נוגה במקצת בבית הקברות הסמוך.

קו החוף של פרו

קו החוף של פרו

קו החוף - זהו אחד האזורים הנחמדים בפרו, אזור כיפי עם אפשרויות לספוג קצת מתרבות האינקה, להתרשם מקווי נסקה, לנוח בנווה המדבר הוואקצ`ינה, לעשות סקי חולות ולראות חיות בפיסקו.

בדרך לפיסגת הר פיסקו

בדרך לפיסגת הר פיסקו

יאיר מבקר בנאסקה ובלימה בדרכו לטרק הר הפיסקו. טיפוס הקרח היה אומנם קשה ביותר אבל הנוף המדהים הבטיח חוויה מרשימה ביותר.

הכרות עם פרו

הכרות עם פרו

<b>פרו</b> שבדרום אמריקה היא מדינה רבגונית, שיש לה הרבה מה להציע לתיירים ולתרמילאים: אתרים ארכיאולוגיים רבים פזורים במרחביה של <b>פרו</b>, חופים, מסלולי טיפוסי הרים, טיולי הרפתקאות, טיולים בחיק הטבע, נופים משגעים, אנשים חברותיים, פסטיבלים, מוזיקה וחופש. <b>פרו</b> האקזוטית והפראית היא ארץ בעלת נופים מרהיבים ותרבות מרתקת. עשרים ושלושה מיליון תושביה הם תערובת מרתקת של מוצאים שונים.

קוסקו, שווקים ורפטינג

קוסקו, שווקים ורפטינג

פגישה ראשונה והתאקלמות עם העיר קוסקו, לאחריה שייט על נהר האפורימק, ולסיום שוק יום א` בפיסאק.

יומן מסע בפרו - פרק ב`

יומן מסע בפרו - פרק ב`

פרו מציעה אין סוף למטייל בה, ורויטל ויובל לא מתכוונים לפספס כלום! הם מתחילים עם דולפינים במעמקי הים, מטפסים להרים מושלגים, חודרים לג`ונגלים הלחים, ופוגשים באנשים מרתקים. אם אתם מתלבטים לגבי ביקור בפרו, הכתבה הבאה תשכנע אתכם שאין בכלל שאלה... פרו הנה אנחנו באים!

פרו - לגונה 69  -  שיגרה זה רע ?

פרו - לגונה 69 - שיגרה זה רע ?

נזכר בליל אמש, כשביקרנו בסוכנות של Andean ובררנו פרטים אודות הטרק. לשאלתי אם הטרק קשה , נעניתי בתשובה חדה ומוחצת , מפיו של Andean: ``קשה יש רק בלחם``, בעברית עם מבטא ספרדי כבד.