כתבות ומדריכים על סקיאתוס

לא הכל כלול: 7 איים ביוון שאתם עוד לא מכירים

לא הכל כלול: 7 איים ביוון שאתם עוד לא מכירים

אם כבר הייתם בכרתים ונפשתם ברודוס, תנו לנו לגלות לכם כמה יעדים שווים, שאולי עוד לא הכרתם. אז איך מגיעים? איפה משתזפים? ומה עושים עם הילדים? הנה כל מה שצריך לדעת על הלהיטים היוונים החדשים

חיי לילה בסקיאתוס

חיי לילה בסקיאתוס

הבילויים בסקיאתוס רגועים במעט יותר מאתרי נופש אחרים ביוון. רוב רובם של הברים בסקיאתוס מתרכזים בעיירה סקיאתוס (ומשום מה ברים רבים מנוהלים על ידי בריטיים). ניתן למצוא מועדונים וברים משני צידי הנמל, אך בעיקר באזור המערבי לרחוב פאפאדיאמנטיס (כלומר, לפנות שמאלה אם יוצאים מן הנמל) על קו המים בעיירה ממוקמים ברים/מועדונים שדי דומים האחד אל השני ומציעים הרבה אלכוהול וחגיגות ריקודים עם מוזיקה עכשווית. מומלץ לשוטט ולהכנס למקום שהכי מוצא חן בעיניכם. ניתן גם

זרקור על האיים הספורדיים

זרקור על האיים הספורדיים

קבוצת האיים הספורדים, הממוקמים מזרחית ליוון היבשתית, כוללת ארבעה איים. שלושת האיים סקיאתוס, אלוניסוס וסקיפלוס מלאים בחופים מרהיבים וצלולים, נופים מקסימים ויערות אורן צפופים. סקירוס, האי הרביעי, מבודד במקצת מהשאר ועל אף שהנוף בו פחות מושך, הוא עולה על השאר באופי.

תחבורה והתמצאות בסקיאתוס

תחבורה והתמצאות בסקיאתוס

התחבורה אל האי סקיאתוס ובתוכו פשוטה יחסית, ואפשרית גם באויר, גם בים וגם ביבשה. בכתבה שלפניכם כל מה שצריך לדעת עלהתחבורה בסקיאתוס.

קניות בסקיאתוס

קניות בסקיאתוס

איך אפשר לצאת לחופשה בלי לקנות מזכרות? סקיאתוס אינה נחשבת למקום שמשתלם לעשות בו קניות בשל מחיריו הגבוהים יחסית, אך ניתן למצוא בו כמעט את כל סוגי החנויות ברחוב הראשי של העיירה סקיאתוס (Papadiamantas). ברחוב זה תמצאו מוצרים מקומיים, חנויות נעליים, חנויות בגדים (וביניהן חנויות מעצבים), גלריות, חנויות ספרים, מזכרות, חנויות ממתקים מסורתיות ועוד. רוב החנויות פתוחות בין השעות 9:00-22:00 בכל ימות השבוע.

אטרקציות מרכזיות  בסקיאתוס

אטרקציות מרכזיות בסקיאתוס

אומנם לא מדובר באי גדול, אך יש מספר אטרקציות בסקיאתוס שיוכלו לגוון את ימי הרביצה בחופים. ניתן למצוא בה עיירה עתיקה וריקה מאדם, מנזרים, אפשרויות צלילה ואפילו מסלולי הליכה בסקיאתוס! ובכל זאת, אין כמו חופים בסקיאתוס, אז נתחיל ברשימת החופים המומלצים.

מסעדות בסקיאתוס

מסעדות בסקיאתוס

יש מסעדות רבות בסקיאתוס, ממגוון סוגים, אך רובן מעט יקרות. ריכוז מסעדות נמצא על הרציף בעיירה, אך טברנות ובתי קפה אחרים פזורים ברחבי האי, ובעיקר לאורך החוף הדרומי. בכתבה זו תמצאו מספר מסעדות מומלצות.