סיינגי
Sighnaghi

3.7
(3)
סיינגי - למטייל (1) מתוך הטיפ של mazbat
סיינגי מתוך הטיפ של eden.k - למטייל (2) מתוך הטיפ של eden.k
סיינגי מתוך הטיפ של eden.k - למטייל (3) מתוך הטיפ של eden.k
סיינגי מתוך הטיפ של mazbat - למטייל (4) מתוך הטיפ של mazbat
סיינגי מתוך הטיפ של mazbat - למטייל (5) מתוך הטיפ של mazbat
Sighnaghi, Georgia

מה חושבים מטיילים על סיינגי

3.7
3 מדרגים
1
1
0
1
0

3 המלצות על סיינגי

תמונת הפרופיל של eden.k
eden.k

”עיירת האהבה סיגנגי - גאורגיה“

קרא עוד

הגענו במיוחד לסיגנגי (המקומיים אומרים סיגנארי) לטיול יום מטביליסי. הגענו במרשוטקה (כמו מונית שירות) מתחנת Samgori. באתר היה כתוב שיוצאת כל שעתיים אבל היה נראה שהן פועלות על בסיס מתמלאת ויוצאת. הנסיעה היתה קשה מאוד, נהיגה לא נעימה על רקע צפיפות גדולה. עדיף לחלוק מונית פרטית עם מטיילים אחרים. לעיירה יש חלקים ציורים כמו שוק מקומי (סחורה כמו בשאר גאורגיה- דבש, פרווה, ממתקים.) , חומות עתיקות, מרפסות נוף ובתי קפה. אין מה לעשות שם יותר משעתיים-שלוש, ואם כבר הייתם בכפרים בגאורגיה כנראה שתשתעממו כי המראה די דומה לשאר הכפרים.

הטיפ עזר לך?
תמונת הפרופיל של מטיילת בשטח
מטיילת בשטח

”עיירה יפה - סיינגי או סינגרי“

קרא עוד

סיגנרי עיירה קטנה ויפה, נוף מהמם, נקודת תצפית טובה ליד המקום שעושים אומגה לעיר. אוכל טוב במיוחד עוף עם שום שנקרא צ׳קמרולי, ושישליק חצפורי מומלץ. אחת המסעדות הראשונות כשמתחילים לרדת בעיר אחרי האומגה הייתה מעולה. אומגה חדש יחסית בערך חודשיים 50 לארי לא עשינו כי לא ראינו אף אחד שעושה אז ויתרנו. ממשיכים ללכת בתוך העיר ואז יש כביש סלול שמביא לאזור שרואים חומות של העיר ואפשר לחזור דרך החומות למעלה לעיר נחמד מאוד ונוף מהמם.

באחד המלונות יש מסעדה טובה שמשקיפה על העמק, נוף מהמם, (מצטערים לא זוכרים את השם) המסעדה יקרה אפשר רק להזמין קפה וליהנות מהנוף.

הטיפ עזר לך?
תמונת הפרופיל של mazbat
mazbat

”טעימות יין בחבל קחתי“

קרא עוד

באחד הימים בטיול שלנו נסענו מערבה מטביליסי אל חבל קחתי, הוא חבל היין של גאורגיה. בגאורגיה מכינים יין מזנים רבים של ענבים מזה אלפי שנים. לכן, אפשר למצוא באיזור מקומות שבהם נותנים לטעום מהיין (בתשלום) בליווי הסברים ועם אפשרות לקנות בקבוקי יין במקום.

אותנו הביא המדריך למקום נהדר בשם Pheasant's Tears בעיירה סיגנרי. נתנו לנו לטעום כמה סוגי יין טעימים וריחניים ובעלי צבע מיוחד, בליווי הסברים באנגלית. בסוף, לבקשתי, האיש הראה לנו את המרתף שבו שומרים חלק מהבקבוקים המוכנים ואת הכלים שבהם משתמשים או השתמשו לייצור היין. לדבריו, היין שלהם מיוצא לכמה ממדינות אירופה.

שילמנו 15 לארי (כ-25 ש”ח) לאדם. כדאי לתאם את הביקור מראש.

הטיפ עזר לך?

מתוך הבלוגים - פוסטים על סיינגי

אין עדיין פוסטים על סיינגי.

שתפו את החוויות שלכם מהטיול עם קהילת המטיילים הגדולה בישראל

כתבו בלוג

תגיות