מידע חיוני נוסף בהאיים הקנאריים

Canary Islands, Spain

3 המלצות על מידע חיוני נוסף בהאיים הקנאריים

תמונת הפרופיל של pninaspec
pninaspec

”אתרי טבע ואטרקציות בלנזרוטה“

קרא עוד

לנזרוטה אי מהמם ומיוחד. מציעה ללכת לכל האתרים כמו גן הקקטוס חמיאוס דה אגואה מירדור דל ריו קואבה ורדה וכן מצודת סאן חוזה בעיר הבירה שזה גם מוזיאון לאומנות מודרנית, ועוד. הטיפ שלי הוא שבאתר הראשון תיקנו כרטיס כניסה לשישה אתרים. זה חוסך הרבה כסף ושווה מאוד. כל האתרים מיוחדים גם הבית של סזאר מנריקה בטאישה מיוחד מאוד אך לא כלול ברשימה זו. לא להחמיץ! לנזרוטה האי הכי מיוחד בקנאריים.

הטיפ עזר לך?
תמונת הפרופיל של רבקי
רבקי

”האיים הקנארים - לא רק חופים, לא רק בקיץ“

קרא עוד

צירוף אירועים לא מתוכנן איפשר באופן מפתיע חופשה משפחתית – הורים וצאצאים בני 22, 19 ו-15 בפברואר 2015. חיפשנו יעד לא נורא רחוק ולא כל כך קר והבחירה נפלה על האיים הקנארים. מדובר בקבוצת איים השייכים לספרד ונמצאים מערבית לחופי מרוקו. כשחיפשנו חומר כהכנה לטיול מצאנו מעט מידע בעברית, רובו לגבי חופים ומלונות בטנריף, אבל בטיול שלנו שארך כשבועיים וכלל שלושה איים מתוך השבעה, גילינו עולם קסום לחופשה שאינה (רק) בטן-גב, ואני שמחה לשתף.

בפברואר מזג האויר נע באמצע היום בין 17-22 מעלות. בימים שמשיים ונטולי רוח היה אפשר לבלות על החופים. הבנים אפילו נכנסו למים (הקרים מאד!). בערבים ובבוקר מוקדם קר יותר. כמעט ולא ירד גשם.

פברואר הוא גם עונת הקרנבל הנערך בכל אי בתאריכים המשתנים משנה לשנה וכולל שפע אירועי חוצות שווים ביותר. טיילנו ברכב שכור ובילינו את רוב הלילות בצימרים, דירות או מלונות כפריים מחוץ לערים.

מחירי הלינות (לחמישה מבוגרים) נעו מ-44 אירו ללילה בדירה בקומפלקס דירות ועד 180 אירו לשני חדרים בעיר עתיקה ותיירותית. בסך הכל – ממש לא יקר. כשישנו בדירות בישלנו את המצרכים שקנינו בסופר המקומי – המבחר גדול והמחירים לא יקרים. יש גם שפע מסעדות במחירים סבירים ביותר.

המקומיים אדיבים וידידותיים, חלקם דוברים אנגלית, אבל אין בעיה להסתדר עם קצת רצון טוב והרבה תנועות ידיים. סך הכל, הטיול העצמאי בקנארים פשוט מאוד – הכבישים מצויינים, המפות מדוייקות, ההזמנות דרך האינטרנט אמינות, תשתית התיירות טובה ונוחה ועם קצת מאמץ אפשר לסטות מהשביל המוכר והעמוס אוטובוסים ולתכנן טיול חלומי. מומלץ בחום!

הטיפ עזר לך?
תמונת הפרופיל של isaaczipori
isaaczipori

”אישור להגיע להר הגעש טיידה בטנריף“

קרא עוד

אחד המסלולים המומלצים בטנריף הוא ביקור בשמורת הטבע ובהר הגעש טיידה. יש אפשרות להגיע לפסגת הטיידה ברגל, מתחנת הרכבל העליונה, אולם יש להגיע מצויידים באישור. את האישור ניתן לקבל, ללא תשלום, באתר האינטרנט של שמורת הטבע של הטיידה ואין אפשרות לקבל אותו לאחר שהגעתם לתחנת הרכבל העליונה. אנחנו הגענו לתחנה העליונה ורצינו לעלות למסלול מספר 10 המוביל את פסגת ההר ואז התברר שאין בידנו האישור המתאים והתאכזבנו מאד. דבר נוסף: בתחנת הרכבל התחתונה חם למדי אולם בעליונה קר מאד ולכן, למרות האשליה, קחו בגדים חמים או לפחות מעיל נגד רוח אם אתם עולים לתחנה העליונה.

הטיפ עזר לך?

מתוך הבלוגים - פוסטים על מידע חיוני נוסף בהאיים הקנאריים

אין עדיין פוסטים על מידע חיוני נוסף בהאיים הקנאריים.

שתפו את החוויות שלכם מהטיול עם קהילת המטיילים הגדולה בישראל

כתבו בלוג

תגיות