בריאות בקו סמוי

הפרטים התקבלו מגולשי אתר למטייל ובאחריותם

4 המלצות על בריאות בקו סמוי

תמונת הפרופיל של יהודית פישר
יהודית פישר

”זהירות ממסאז` - לא לבקש מסאז' חזק!“

קרא עוד

בעלי ואני היינו בנופש בקוסמוי. והרי אין נופש ללא מסאז'! ואכן שבעה ימים ראשונים עשינו מסאז' בכל יום. היות ואני אוהבת “להרגיש” את המסאז'ביקשתי תמיד שיהיה חזק. שישה ימים עברו בשלום. כל פעם במקום אחר. אך בפעם השביעית באמצע הטיפול, שאגב נהניתי ממנו מאוד ,שמענו “קראק” והתחיל לכאוב לי בנקודה מסויימת בגב. כאב לי מאוד. למחרת נסענו לבית חולים, לאחר התייעצות עם בית חב”ד לאיזה בי”ח כדאי לפנות. ובצילום שנעשה לי נמצא שבר של זיז של חוליה. אומנם לא מסוכן, אך כואב. לכן, אנא, אל תעשו את הטעות שאני עשיתי! התאילנדים עובדים יותר מידי חזק וזה ממש מסוכן!

הטיפ עזר לך?
תמונת הפרופיל של Marina3062555
Marina3062555

”עשן משרפת הענק באינדונזיה“

קרא עוד

בשל שריפת הענק באינדונזיה, מדינות שכנות סובלות מעשן ואובך באויר. הגענו לקו סמוי היום בערב, תחושה כמו בל״ג בעומר. ממליצה בחום להתעדכן ולוותר על ביקור באי עד שהעשן יתפזר. על פי האינטרנט, השריפה תימשך עד בוא המונסונים באינדונזיה. הצפי הוא אמצע נובמבר.

הטיפ עזר לך?
תמונת הפרופיל של Lihi Shabto
Lihi Shabto

”בית חולים מצוין בקוסמוי“

קרא עוד

אם חס וחלילה, אתם נזקקים לטיפול רפואי בקוסמוי, ממליצה בחום על בית החולים Bangkok Samui Hospital שנמצא בקוסמוי, מספר דקות נסיעה מחוף צ'וואנג. מדובר בבית חולים בינלאומי המשרת תיירים בלבד. בבית החולים רופאים מעולים, שירות מצוין ותנאים של בית מלון 5 כוכבים.

הייתי מאושפזת שם עם ביתי בת השנה וחצי למשך 2 לילות ונדהמתי מאיכות השירות ומהטיפול המסור שהיא קיבלה, הרבה יותר טוב מכל מרפאה או בית חולים ציבורי בישראל. במקום יש גם חדר ניתוח, מרכז רפואי לילדים, מרפאת שיניים, בית מרקחת וכדומה.

שימו לב - יש כמה בתי חולים בקוסמוי, אחד מהם נמצא ממש בצ'וואנג, אך מדובר בסוג של מרפאה פרטית ופשוטה עם רופא כללי בלבד. אם אתם מחפשים בית חולים יותר מקצועי ממליצה לפנות אליהם.

הטיפ עזר לך?
תמונת הפרופיל של manorme
manorme
2

”בי"ח "בנגקוק" באי קוסמוי“

קרא עוד

כשהייתי בקופנגן קיבלתי דלקת גרון חריפה ואישפזו אותי בבי"ח "בנגקוק". זה בית חולים מעולה, יותר טוב ממלון. ויותר מזה הוא מתעסק עם הביטוח הישראלי שמעביר להם ישירות את הכסף לאישפוז, ממליצה על הראל. קיבלתי טיפול למופת, אחיות באות לבדוק כל שעה, חדר פרטי. אם קורה לכם משהו תתאשפזו שם אני נהנתי מכל רגע! 

הטיפ עזר לך?

מתוך הבלוגים - פוסטים על בריאות בקו סמוי

אין עדיין פוסטים על בריאות בקו סמוי.

שתפו את החוויות שלכם מהטיול עם קהילת המטיילים הגדולה בישראל

כתבו בלוג

תגיות