מסלול חד יומי בהארלם

Haarlem, The Netherlands
הפרטים התקבלו מגולשי אתר למטייל ובאחריותם

4 המלצות על מסלול חד יומי בהארלם

תמונת הפרופיל של nurityaco
nurityaco

”סיור בעיר הארלם 20 קמ' מאמסטרדם“

קרא עוד

עיר קטנה ומקסימה, כ20 קמ' מאמסטרדם. אפשר להגיע ברכבת. אנחנו הגענו ברכב, החניה במרכז העיר יקרה מאוד (4.60 יורו לשעה! ) כדאי למצוא חניה מרוחקת יותר. אוירה נפלאה בקפה בככר העיר. ביקרנו בבית של משפחת טן בום שהחביאה יהודים במלחמת העולם ה2. הבית במדרחוב של העיר. הכניסה חינם אך יש שעות סיור לפי השפות.הביקור היה מרגש ומעניין. בעיר יש מדרחוב וחנויות יפות, וכןניתן לבקר בתחנת הרוח בעיר (לא הגענו לשם) .

הטיפ עזר לך?
תמונת הפרופיל של ש_שלומיק
ש_שלומיק

”יום טיול בזאנסה סכאנס והארלם בתחבורה ציבורית“

קרא עוד

מומלץ לשלב בין הכפר זאנסה סכאנס - כפר אותנטי עם טחנות רוח ונעלי עץ, לבין העיר הארלם, שני המקומות קרובים ונוח לעבור ביניהם בתחבורה ציבורית. כל הנסיעות בטיפ הזה עולות עד 4 אירו לכיוון.

מאמסטרדם יוצאים ברכבת לזאנסה סכאנס 20 דקות בערך. אפשר לטייל ברגל בכפר היפהפה, להיכנס לטחנת רוח (מספיק אחת). האנשים בכפר היו מקסימים וכיוונו אותנו באנגלית לאן שביקשנו. מזאנסה סכאנס ממשיכים להארלם (התחנה קטנה ויש לה רק 2 יעדים: אמסטרדם והארלם) - נסיעה של כ-20 דקות. להארלם מומלץ להגיע לפני השעה 14:00, בגלל שהכל נסגר מוקדם.

מהארלם מומלץ להמשיך ל-Zandvoort אין רכבת רק אוטובוס, או לחזור לאמסטרדם (אפשר להמשיך למקומות נוספים). ב-zandvoort יש חוף ים נחמד. מהארלם חזרה לאמסטרדם עד 40 דקות ברכבת. עדיף ברכבת ולא באוטובוס אפילו אם יש לכם כרטיס חופשי יומי, מפני שזמן הנסיעה באוטובוס ארוך באופן משמעותי.

הטיפ עזר לך?
תמונת הפרופיל של מיכל בן אריה
מיכל בן אריה

”מסלול חצרות פנימיות בהארלם“

קרא עוד

הארלם היא עיר קטנה ויפה הנמצאת קרוב לאמסטרדם. 20 דקות נסיעה ברכבת. בצד רשת המדרחובים הסובבת את העיר כדאי להכנס ללשכת התיירות המקומית ולבקש מסלול טיול בחצרות הפנימיות. מקבלים עלון ובו 13 תחנות. גינות נוי מקסימות, פרטיות לרוב, שעיצבו תושבי המקום והם פתוחןת לקהל. גם אם לא עושים את כל המסלול, שווה להציץ לפחות לחלק מהגינות.

הטיפ עזר לך?
תמונת הפרופיל של אנונימי
אנונימי

”הרלם -טיול קצר מאמסטרדם“

קרא עוד

אחרי שהייתם כמה ימים באמסטרדם, כדאי לקחת רכבת להארלם, עיר שנמצאת על חוף הים הצפוני (רבע שעה נסיעה מאמסטרדם). העיר יפהפיה ושקטה. כדאי לבקר בשוק במיוחד בימי שבת כשיש שם תצוגות אוכל בחינם!!!

בנוסף חובה להשכיר אופניים ונסוע לכיוון הים (כשעה נסיעה).

הדרך אל הים מהממת (שדות וחורשות) וכשמגיעים לים אפשר לעשות מסלול לאורך החוף ולחזור להארלם. מומלץ בחום לשינוי אווירה.

הטיפ עזר לך?

מתוך הבלוגים - פוסטים על מסלול חד יומי בהארלם

אין עדיין פוסטים על מסלול חד יומי בהארלם.

שתפו את החוויות שלכם מהטיול עם קהילת המטיילים הגדולה בישראל

כתבו בלוג

תגיות