טיסות ביאסי
Flights in Iasi

טיסות ביאסי - למטייל (1) מתוף הטיפ של dshulem
טיסות ביאסי מתוך הטיפ של dshulem - למטייל (2) מתוך הטיפ של dshulem
טיסות ביאסי מתוך הטיפ של R e e F - למטייל (3) מתוך הטיפ של R e e F
Iași, Romania

4 המלצות על טיסות ביאסי

תמונת הפרופיל של dshulem
dshulem
1

”טיפ על שדה התעופה וטיסה בחברות זולות“

קרא עוד

אז יצאנו לטיול ברומניה. קנינו כרטיסים מאוד לא יקרים, וכאן הרגע לשים לב, כי החברות מנסות בכל זאת להרוויח עוד קצת, אז כל דבר תוספת. המזוודה עד גודל מסויים, והתיק במטוס עד גודל מסויים, ובקשו שנדפיס כרטיסים בבית, ועבור כל חריגה מאלו הדברים, יש קנס רציני.

כך יצא שטעינו במילוי משהוא במסמך האינרטנטי ועל מנת לעלות לטיסה היה צריך להדפיס מחדש את הכרטיס. עבור ההדפסה הזו היינו צריכים לשלם סכום ענק- לא זוכרת, אולי 50 יורו? שזה היה חצי ממחיר הכרטיס.

כחצי דקה אחרי שהמזוודה האחרונה עלתה למסוע, שמנו לב לפרט קטן וחשוב: הלדרמן של בעלי נשאר עליו, ולא הוכנס למזוודה. (!) לא הועילו הבקשות שלנו מהפקידה שרק רגע תושיט יד תחזיר את המזוודה ונוסיף אותו. היא כן הציעה להוסיף אותו כמזוודה נוספת, בעלות אסטרונומית (חבל שלא הקשבנו לה), וכך הוא נשאר שם.

הטיפ עזר לך?
תמונת הפרופיל של saraka
saraka

”טיסה ליאסי רומניה “

קרא עוד

יש שתי טיסות ישירות סדירות של חברת טארום ליאסי. למי שלא רוצה לשכור רכב זה מומלץ מאוד. השדה פיצפון (אין דיוטי פרי ראוי), ותוך דקות אתה בחוץ עם המון מוניות זולות ביותר. ראוי לציין כי נהגי המוניות בכל המקרים שיכולתי לבדוק, עשו את הדרך הקצרה ביותר ליעד. בטיסה הביתה לא צריך להגיע שעות מראש. ממש נחמד

הטיפ עזר לך?
תמונת הפרופיל של Patricks714
Patricks714
1

”טיסות פנים - בוקרשט-יאש“

קרא עוד

למי שמבקש להגיע מיאש לבוקרשט ולהיפך ומתלבט בין טיסה לנסיעה ברכבת – ממליצה מאוד על טיסה – טסנו מבוקרשט ליאש בטיסת טרום במחיר 88.5 יורו לכרטיס וחזרנו מיאש לבוקרשט ברכבת במחיר 94 רון (כ-22 יורו) – על אף הפער במחיר – ערך הזמן שמפסידים ברכבת (נסיעה שלנו נמשכה מעל 8 שעות), המחנק וחוסר הנעימות (לא היה קרון מזנון או מישהו שמוכר מים בדרך – לאורך כל הנסיעה) – שווה להשקיע בטיסה! מהיר (כשעה), מודרני, יעיל.

הטיפ עזר לך?
תמונת הפרופיל של שלי מ
שלי מ

”טיסות ליאסי מבוקרשט“

קרא עוד

לעיר יאסי אפשר להביע בטיסה עם חברת טארום משדה התעופה אוטופני בבוקרשט. או מטימישוארה עם חברת Carpatair. הטיסות נוחתות בשדה התעופה של יאסי, משם יש או מוניות או מוניות שירות עד לעיר. מחיר טיסה לכיוון אחד לאדם כ-60 יורו.

הטיפ עזר לך?

מתוך הבלוגים - פוסטים על טיסות ביאסי

אין עדיין פוסטים על טיסות ביאסי.

שתפו את החוויות שלכם מהטיול עם קהילת המטיילים הגדולה בישראל

כתבו בלוג

תגיות