בטיחות ואזהרות בסנטוריני

2 המלצות על בטיחות ואזהרות בסנטוריני

תמונת הפרופיל של yorash
yorash

”נותני שירות לא הוגנים בסנטוריני“

קרא עוד

שימו לב - סנטוריני מדהימה ואני ממש ממליצה לנסוע וליהנות מהנופים ומהבנייה הלבנה המסורתית. אבל הסוחרים ובעלי המסעדות לא תמיד הוגנים, לכן תהיו חשדנים (בנימוס כמובן) לפני שאתם עושים קנייה. 

במסעדה עשויים לתת לכם משהו על חשבון הבית ואחר כך יחייבו, בדוכן תקנו מזכרת, המוכר יגיד שיביא לכם אחת סגורה מהמחסן ועלול לעטוף לכם אחרת, גם רחת לקום שקנינו בשדה התעופה התברר כשפתחנו את האריזה שהיו שם מעט רחת לקום וכמעט רק אבקת סוכר. 

בחוף קמארי לקחו מאיתנו חמישה יורו אחרי השעה חמש, למרות שאחר הצהריים הכיסאות והשמשיות בחינם, בחוף פריוילוס יש שלט שהשימשיות והכסאות בחינם וגם האינטרנט, אך אחרי שהתארגנו עם התיקים והתיישבנו על הכיסאות, ניגש מלצר ואמר שהישיבה והאינטרנט רק אם תזמינו משהו (מסעדת Mera). קנינו באויה צמיד בחנות יוקרתית ב-60 שקל והוא התפרק למחרת.....מניחה שהבנתם את המסר.

הטיפ עזר לך?
תמונת הפרופיל של אנונימי
אנונימי
1

”הזהרו מקומבינות של חברות הנסיעות לסנטוריני!“

קרא עוד

לפני שעתיים חזרתי מסנטוריני,וחשוב שתזהרו: הזמנתי נופשון באמצעות חברת``נופש ישיר``. ביקשתי לקבל חדר במלון נרקיסוס שעל חוף קמארי, שם חברי הזמינו וקיבלו חדרים באמצעות חברה אחרת. בתחילה נאמר לי שיש מקום, אולם כשעתיים לאחר שמסרתי להם את פרטי כרטיס האשראי שלי, הם הודיעו לי שאין מקום במלון נרקיסוס, אך הם מציעים לי ``מלון חלופי`` בשם ``small hotel on the beach`` הנמצא בקירבת נרקיסוס, באותה רמה ובאותו מחיר. 

הסכמתי, וכשנחתנו בסנטוריני, נאמר לי על ידי הנציגה של הספק היווני ש-"Small hotel on the beach" הוא שם כללי למלונות ברחבי האי, אליו נישלחים האורחים לפי בחירת הספק. כך, באישון ליל, נשלחנו אישתי ואני לגסט האוס בכפר נידח במרחק של כ-25 קילומטר מקמארי. אין בקירבת הכפר שום מוקד בילוי או חוף רחצה, אוטובוס עובר בכפר אחת לשעתיים, ועבור מונית לחוף קמארי, שם התאכסנו חבריי, שילמתי 25 יורו לכל כיוון. פניתי לחברה היוונית באמצעות המדריך הישראלי והם היו מוכנים אך ורק להזמין לנו חדר בקמארי במחיר של 400 יורו עבור ששה לילות. 

כך החברה הרויחה פעמיים: האחת את הפרש המחיר בין מה ששילמתי בארץ לבין מחיר הגסט האוס, והשניה בגזרת העמלה בהזמנה השנייה שלי.

אז הזהרו לכם ושלא יעבדו עליכם בעיניים. מתברר ש-Small hotel on the beach איננו מלון ספציפי אלא קומבינה ישראלית-יוונית שתכליתה לגזור קופונים שלא ביושר על חשבון כאלה שרוצים בסך הכל לנפוש בסנטוריני. נקודת האור היחידה היה משה אפללו המדריך הישראלי אשר באמת ניסה לעזור, אך הקומבינה הישראלית-יוונית הכריעה גם אותו.

אני מתכוון לנקוט בהליכים משפטיים.

הטיפ עזר לך?

מתוך הבלוגים - פוסטים על בטיחות ואזהרות בסנטוריני

אין עדיין פוסטים על בטיחות ואזהרות בסנטוריני.

שתפו את החוויות שלכם מהטיול עם קהילת המטיילים הגדולה בישראל

כתבו בלוג

תגיות