רכבת הילדים
Gyermekvasutas Tornaterem

4
(3)
Budapest, Hűvösvölgy, 1029 Hungary
הפרטים התקבלו מגולשי אתר למטייל ובאחריותם

מה חושבים מטיילים על רכבת הילדים

4
3 מדרגים
2
0
0
1
0

3 המלצות על רכבת הילדים

תמונת הפרופיל של iritgoldstein
iritgoldstein

”פארק החבלים והרכבל מרכבת הילדים“

קרא עוד

רכבת הילדים עצמה היא חוויה נחמדה, המקומות שבהם ממש נהנינו הן פארק החבלים באחת התחנות הראשונות של הרכבת (שימו לב לא לפספס, אנחנו פספסנו וחזרנו עם הרכבת היורדת) ורכבל הכיסאות בתחנה הרביעית. פארק החבלים מקסים! לילדים ולגדולים שאוהבים אומגות.

ביליתי עם בני בן ה-7 כמעט 5 שעות בכיף! המתקנים הם לפי גובה הילדים. משם המשכנו לרכבל הכיסאות (יש הליכה נוחה ומסומנת היטב מהתחנה של הרכבת לרכבל, זו עליה מתונה של 10 דקות בערך), הוא מקסים! כיף לשבת בכיסאות ולראות את הנוף המקסים.

שימו לה להצטייד באוכל כי אין איפה לקנות מזון בתחנות, רק חטיפים ליד הרכבל. בירידה מהרכבל יש אוטובוס עד למרכז העיר, ליד גשר מרגיט והאי מרגיט.

הטיפ עזר לך?
תמונת הפרופיל של kerb
kerb

”רכבת הילדים ורכבל הכיסאות“

קרא עוד

נסענו דודה ואחיינית בגיל העשרה לבודפשט ואחת ההמלצות הייתה לבקר ברכבת הילדים. ההגעה לשם אינה פשוטה והרגשתי שחסרות כמה הנחיות שאצרף עכשיו. הגעה: נוסעים במטרו 2 עד לתחנת מוסקבה טר (Moskva Ter) ומשם לוקחים קוים 59, 56, או 61 עד תחנת Varosmajor (שימו לב לעלות בתחנה הקרובה למטרו ולא בצד השני, היורד מבודה). בתחנה חוצים את הכביש אל עבר רכבת גלגלי השיניים. זוהי רכבת המטפסת באיטיות במעלה הגבעה - חוויה בפני עצמה.

יורדים בתחנה האחרונה, חוצים את הכביש ולאחר 200 מ', ניתן לראות את התחנה של רכבת הילדים. בתחנה זו קונים כרטיסי נסיעה וישנן אפשרויות שונות, כגון: כרטיס הלוך ושוב, כרטיס עד לפארק החבלים, או כרטיס עד גבעת יאנוש לכיוון רכבל הכסאות. אנו רכשנו כרטיסים עד לגבעת יאנוש.

הנסיעה ברכבת נעימה מאוד, כאשר הפעלת הרכבת, מכירת הכרטיסים והכרטיסנים הם כולם ילדים. בהגעה לגבעת יאנוש יש לרדת ולהמשיך במעלה ההר רגלית בכיוון רכבל הכיסאות (Librgo) – ישנו שילוט. העלייה בהר נמשכת כרבע שעה ואינה פשוטה ובוודאי אינה מתאימה לקשישים, או בעלי מוגבלויות. בהגעה לרכבל יש לרכוש כרטיסים במכונות שבמקום. הירידה מההר איטית, מה שמאפשר ליהנות מהנוף המקסים! כרטיסים למבוגר + ילד – 800 פורינט . זול ומומלץ!

הטיפ עזר לך?

כתבות על רכבת הילדים

מתוך הבלוגים - פוסטים על רכבת הילדים

אין עדיין פוסטים על רכבת הילדים.

שתפו את החוויות שלכם מהטיול עם קהילת המטיילים הגדולה בישראל

כתבו בלוג

תגיות

הזמנת חופשה לבודפשט

עקבו אחרינו לכל העדכונים החמים בארץ ובעולם