מסלול עד שבוע באומבריה

מסלול עד שבוע באומבריה מתוך הטיפ של אילנה_3305320 - למטייל (1) מתוך הטיפ של אילנה_3305320
מסלול עד שבוע באומבריה מתוך הטיפ של אילנה_3305320 - למטייל (2) מתוך הטיפ של אילנה_3305320
מסלול עד שבוע באומבריה מתוך הטיפ של אילנה_3305320 - למטייל (3) מתוך הטיפ של אילנה_3305320

1 המלצות על מסלול עד שבוע באומבריה

תמונת הפרופיל של yandn
yandn

”מקומות מומלצים לטיול כוכב באומבריה“

קרא עוד

העיירה Terni יכולה להיות מקום טוב לבסיס, מלון Hotel De Paris ממוקם במרכז העיר. המלון נקי ומסודר, ארוחת הבוקר בסיסית מאוד, אך המיקום מצויין בקרבת המדרחוב הראשי של העיר נגיש למסעדות, כך שבסיום יום של טיול אפשר למצוא מקום לשבת ולהנות מאוכל טוב. ביום שישי המדרחוב מתמלא בדוכנים ובמופעי רחוב

העיירה Spoleto עיירה יפה מאוד עם רחובות ציוריים בהם ניתן לטייל בנחת. שווה לטפס ולסייר במצודה שבראש ההר. בקרבת המצודה נמצא Ponte delle Torri אמת מים/ גשר מדהים ביופיו Norcia עיירה קטנה כדאי לסייר שם ברחובות העיירה. אנחנו ישבנו באחת המסעדות בעיירה ואכלנו ספגטי בכמהין מדהים. יש לשים לב שחלק מהמסעדות פתוחות עד הצהריים ולאחר מכן נסגרות ונפתחות שוב רק בשעות הערב (החל מ-19:00) יש לקחת זאת בחשבון בתכנון הזמנים של הארוחות. העיר Assisi עיר מדהימה היושבת על צלע הר. מומלץ לטפס דרך סמטאות העיר אל ה-Rocca Maggiore בפסגת ההר. שווה לבקר ב Basilica Papale San Francesco D'Assisi קתדרלה. שווה להקדיש זמן לחנויות הצבעוניות בעיר.

La Cascata delle Marmore מפלים מדהימים, ניתן לסייר בין המפלים אך יש לשים לב לשעות הפתיחה של המים, מדובר במסלולים קלים שחלקם מתאים גם לילדים (שימו לב נרטבים).

אנחנו היינו בשבת ב-Narni והעיירה הייתה סגורה אך שווה לבדוק אותה במהלך השבוע ה-Narni Soctteranea קצת מאכזב, הסיור ארוך למקום קטן כל כך.

Orvieto עוד עיירה/עיר יפה עולים לעיר העתיקה ב-Funicular ומשם רגלית ברחובות העיר, שווה לבקר ב-Domo כנסיה גדולה מאוד ויפה סביבה מסעדות רבות. אנחנו הגענו ביום חג (29/5) זה היה יום חג עם תהלוכות ותלבושות של תושבי העיירה.

הטיפ עזר לך?

מתוך הבלוגים - פוסטים על מסלול עד שבוע באומבריה

אין עדיין פוסטים על מסלול עד שבוע באומבריה.

שתפו את החוויות שלכם מהטיול עם קהילת המטיילים הגדולה בישראל

כתבו בלוג

תגיות