מערת הנטיפים דירוס
Caves of Diros

5
(4)
Itilo 230 62, Greece
+30 2733 052222
הפרטים התקבלו מגולשי אתר למטייל ובאחריותם

מה חושבים מטיילים על מערת הנטיפים דירוס

5
4 מדרגים
4
0
0
0
0

4 המלצות על מערת הנטיפים דירוס

תמונת הפרופיל של מייק מ
מייק מ

”חובה לבקר“

קרא עוד

שטנו בסירת משוטים בין הזקיפים והנטיפים. לאחר מכן צעדנו במערה בערך רבע שעה. ה״גונדוליר״ שהשיט את הסירה, התבדח איתנו ושר לנו חצי מהדרך. חוויה קסומה!

הטיפ עזר לך?
תמונת הפרופיל של אפחמו
אפחמו

”שיט במערת הנטיפים דירוס“

קרא עוד

השיט במערה מקסים, השקט, תנועות הסירה החלקות והתאורה הקסומה על הנטיפים נותנים למטייל פסק זמן מהחום וההמולה בחוץ (היינו באוגוסט) וחוויה נהדרת. אל תוותרו. אם יש אתכם מטייל נכה אזי הכניסה חינם והשומרים שאחראים על התור יקדמו אתכם כדי לחסוך לכם המתנה ממושכת.

הטיפ עזר לך?
תמונת הפרופיל של sanron
sanron

”למערת דירוס Diros הביאו בגדי ים“

קרא עוד

עם ציפיות נמוכות לגבי אורכה של המערה ויופי נטיפיה, הגענו אל נקודת מכירת הכרטיסים שנמצאת כמה מאות מטר לפני הכניסה למערה. בגלל מיעוט מקומות החניה ושפע המבקרים מומלץ בשיאי העונה להגיע אולי בשעות אחה”צ. מוכר הכרטיסים נוקב בשעה הצפויה בה תוכלו להיכנס, אבל זה יוון ולא ארה”ב או גרמניה, ואין קשר בין המועד המובטח למציאות. לפיכך מומלץ מאוד להצטייד בבגד ים, מגבת וקרם הגנה ולנצל את החוף הקטן והמקסים עם השימשיות הבנויות וכסאות הנוח שליד הכניסה למערה. (אפילו מלתחות ומקלחת מים מתוקים יש) . המים הצלולים והקרירים ינעימו את ההמתנה ומידי פעם גשו לאיש שבפתח כידי לברר את מועד כניסתכם. ההמתנה שווה ביותר. המערה בה שטים בסירות עץ קטנות מפתיע באורכה והנטיפים והזקיפים יפים ומרשימים לא פחות ממערות הנטיפים היפות בעולם.

הטיפ עזר לך?
תמונת הפרופיל של hfk
hfk

”מערת הנטיפים DIROS CAVE“

קרא עוד

המערה נמצאת ליד העיירה הנהדרת Aeropoli (עם מאפייה נפלאה במרכז העיירה) וליד העיירה Pyrgos Dirou. הסיור במערה יכול להיות בשתי דרכים: א. טיול קצר-8 יורו- רק בחדר אחד של המערה ובהליכה (לא ככ מרשים. מערת הנטיפים בארץ הרבה יותר מרשימה). ב. טיול ארוך 13 יורו- שנמשך כ 40 דקות בשייט בתוך אולמות המערה (1.2 קמ אורכה). הסיור הארוך- מרשים. במערה לא קר(אין צורך במעיל). יש להמתין בתור ( לפעמים עד שעה -שעה וחצי) כי השיט בסירות קטנות המכילות 6-8 אנשים. כדאי. (המחירים נכונים למאי 2017)

הטיפ עזר לך?

מתוך הבלוגים - פוסטים על מערת הנטיפים דירוס

אין עדיין פוסטים על מערת הנטיפים דירוס.

שתפו את החוויות שלכם מהטיול עם קהילת המטיילים הגדולה בישראל

כתבו בלוג

תגיות