שיט (קרוז) בים הבלטי
Baltic Sea

1 המלצות על שיט (קרוז) בים הבלטי

תמונת הפרופיל של yhazan
yhazan

”שיט בים הבלטי יולי אוגוסט 2017“

קרא עוד

הפלגנו ביולי אוג' בים הבלטי עם חברת Ncl ארבעה מבוגרים ושתי תינוקות.

קופנהגן - ישנו במלון אבסלון - מיקום מעולה ליד תחנת הרכבת המרכזית. ממליץ לעשות שיט תעלות היוצא מהנמל הישן, עובר בשכונות העיר. גני טיבולי - יקר ומיותר. זהו פארק שעשועים כמו גני התערוכה בתל אביב. אם אתה לא מטייל עם ילד בגיל 14 אין מה לעשות שם.

Warnemunde גרמניה - מרחק הליכה מהנמל. טיול לאורך המרינה. ממליץ להיכנס לתוך העיר. במרחק הליכה של מספר דקות מגיעים לחנות צעצועים מדהימה - המחירים זולים מכל מקום בכ 30 אחוז. מומלץ מאוד. לאחר מיצוי העיירה, אפשר לנסוע ברכבת לעיר המודרנית הסמוכה, רוסטוק. הרבה בתי קפה ובוטיקים. הוראות נסיעה אפשר לקבל מתחנת המידע בכניסה לתחנת הרכבת. מקבלים דף מודפס באנגלית. הוראות ברורות.

טאלין -אסטוניה: עיר עתיקה במרחק הליכה מהנמל. ממליץ לטייל ברכבת תיירים פתוחה הנוסעת בין הסמטאות.

סנט פטרסבורג - עיר מדהימה. ביום הראשון לקחנו הדרכה בעברית שהזמנתי מראש. אכזבה גדולה. ביום השני טיילנו עצמאית - היה מדהים. כל האתרים נמצאים בקרבת ההמיטארג' במרחק הליכה אחד מהשני. ממליץ לראות טיפ נפרד שכתבתי על סנט פטרסבורג.

הלסינקי - אפשר לוותר על השאטל של האוניה - להגיע לעיר עצמאית ברכבת. ביציאה מהאוניה, תמצאו על הכביש סימן של שלושה קווים. יש להיצמד לקו הירוק ועמו להגיע לתחנת טראם, קו 9 או 6T העיר עצמה מדהימה. ממליץ על סיבוב בגלגל הענק וטיול בין החנויות והבוטיקים.

שטוקהולם - עיר יפה מאוד במרחק שעה ועשר דקות נסיעה ברכבת. לקחת בחשבון שהתחנה חזרה לנמל מסובכת ומורכבת - חיפשנו את הרציף שלנו במשך חצי שעה, הגענו בדקה האחרונה לאזור הנמל כשמהרכבת יש הליכה של רבע שעה לאוניה.

הטיפ עזר לך?

מתוך הבלוגים - פוסטים על שיט (קרוז) בים הבלטי

אין עדיין פוסטים על שיט (קרוז) בים הבלטי.

שתפו את החוויות שלכם מהטיול עם קהילת המטיילים הגדולה בישראל

כתבו בלוג

תגיות

הזמנת חופשה לטאלין

קצת השראה לטיול הבא

הכתבות הכי נצפות השבוע

הפוסטים הכי נצפים השבוע

הטיפים הכי נצפים השבוע

עקבו אחרינו לכל העדכונים החמים בארץ ובעולם