הקטקומבות של קפוצ'ין
Capuchin Catacombs of Palermo

4
(2)
Piazza Cappuccini, 1, Palermo, Italy
+39 091 652 7389
הפרטים התקבלו מגולשי אתר למטייל ובאחריותם

הקטקומבות התת קרקעיות של מנזר הקפוצ’ינים, לא מיועדות לבעלי לב חלש. במקום נמצאות אלפי גופות חנוטות ולבושות של אנשים (רובם נזירים) שבחרו להיקבר בדרך משונה זו החל מהמאה ה-17 ועד ה-19. חניטה מאז ומעולם היוותה סמל סטטוס, לאדם עשיר ובעל מעמד שחלף מן העולם, וזו אחת הסיבות העיקריות שבגינה בחרו המקומיים להיקבר באופן זה. במקום ניתן גם ללמוד ולהתרשם מהאופנה המשתנה בתקופות שונות בפלרמו.

מה חושבים מטיילים על הקטקומבות של קפוצ'ין

4
2 מדרגים
1
0
1
0
0

2 המלצות על הקטקומבות של קפוצ'ין

תמונת הפרופיל של norha1
norha1

”קטקומבות - פלרמו“

קרא עוד

אטרקציה מוצעת זו בפלרמו מיועדת אך ורק לאמיצים שבין הקוראים. הקטקומבות מכילות מספר אלפים (יש אומרים 8000) של גופות חנוטות בעיקר משתי המאות האחרונות. הספור מאחורי "התפתחות" האתר מענין. בתחילה, האתר היה מיועד אך ורק לנזירים, אך במרוצת השנים הצליחו כל מיני "פרוטקציונרים" לזכות ולהיות מובאים לשם אחרי מותם. נשים וגברים לחוד. וגם אבחנה למעמדות לא נעדרת. ושוב, הביקור לא מתאים לכל אחד. הצילום אסור. דמי כניסה 3 יורו.

הטיפ עזר לך?
תמונת הפרופיל של wisniak
wisniak

”מנזר הקפוצ'ינים“

קרא עוד

Catacombe dei Cappuccini מנזר הקפוצ'ינים בפאלרמו מכיל קטקומבות עם מומיות בנות 200 שנה ויותר. גברים, נשים וילדים שהשתמרו שם, לבושים בבגדיהם המקוריים, על חלקן עדיין ניתן לראות את עור הגוף, השיער ועוד. פשוט לא להאמין. 

הטיפ עזר לך?

מתוך הבלוגים - פוסטים על הקטקומבות של קפוצ'ין

הוספת פוסט

תגיות

הזמנת חופשה לפלרמו

קצת השראה לטיול הבא

הכתבות הכי נצפות השבוע

הפוסטים הכי נצפים השבוע

הטיפים הכי נצפים השבוע

עקבו אחרינו לכל העדכונים החמים בארץ ובעולם