תחבורה ציבורית ומוניות בצפון קפריסין

3 המלצות על תחבורה ציבורית ומוניות בצפון קפריסין

תמונת הפרופיל של haimi7
haimi7

”תחבורה ציבורית בקירינייה“

קרא עוד

רוב התחבורה הציבורית באזור קירנייה מבוצעת במיניבוסים מסוגים שונים עלות נסיעה בין 2.5-5 לירות טורקיות (5 שקלים). נסיעה במונית אם לוקחים 2 זוגות לא יותר יקרה מתחבורה ציבורית לא לכל מקום יש תחבורה ציבורית. יצאנו 3 זוגות לטיול של יום שלם עלות מונית של 7 מקומות 700 לירות טורקיות (כ-170 שקל לזוג). הכינו תוכנית טיול ליום שלם וצאו לטייל. אם אתם רוצים לצאת לטיול ליום שלם חפשו מיניבוס נוח וחדיש וצאו מספר זוגות לטיול ודאו שהנהג יודע לדבר אנגלית. אגב שימו לב שהמונית לא מעשנת אחרת הריח נכנס לרכב (אם תלכו בעיר עצמה יש רכבים מסוגים שונים שמעשנים ומסריחים).

הטיפ עזר לך?
תמונת הפרופיל של haimi7
haimi7

”טיולים במונית“

קרא עוד

יצאנו שלושה זוגות לטיול של יום שלם עלות מונית מרצדס (במוניות יש שישה מקומות מאחורה + אחד ליד הנהג, אבל שלושה מקומות הפוכים לא לכיוון הנסיעה, ויש אנשים שלא מסוגלים לשבת כך). שבעה מקומות 700 לירות טורקיות (כ-170 שקל לזוג). הכינו תוכנית טיול ליום שלם וצאו לטייל.

אם אתם רוצים לצאת לטיול ליום שלם, חפשו מיניבוס נוח וחדיש וצאו מספר זוגות לטיול, רק ודאו שהנהג יודע לדבר אנגלית. אגב שימו לב שהמונית לא מעשנת, אחרת הריח נכנס לרכב (אם תלכו בעיר עצמה יש רכבים מסוגים שונים שמעשנים ומסריחים).

הטיפ עזר לך?
תמונת הפרופיל של haimi7
haimi7

”השכרת רכב בקירנייה צפון קפריסין “

קרא עוד

ניתן לשכור רכב דרך המלון. מחיר התחלתי 28 יורו ליום לפני דלק, מיסים, ביטוח וכו'. קחו רכב מרווח, ודאו שהרכב חדיש. מחיר הדלק 3.85 לירה טורקית לליטר. הנסיעה בצד שמאל של הכביש. סעו בזהירות.

הטיפ עזר לך?

מתוך הבלוגים - פוסטים על תחבורה ציבורית ומוניות בצפון קפריסין

אין עדיין פוסטים על תחבורה ציבורית ומוניות בצפון קפריסין.

שתפו את החוויות שלכם מהטיול עם קהילת המטיילים הגדולה בישראל

כתבו בלוג

תגיות