תקשורת ואינטרנט בפפואה ניו גינאה

תקשורת ואינטרנט בפפואה ניו גינאה - למטייל (1) מתוף הטיפ של Nirsimantov
תקשורת ואינטרנט בפפואה ניו גינאה מתוך הטיפ של Nirsimantov - למטייל (2) מתוך הטיפ של Nirsimantov
תקשורת ואינטרנט בפפואה ניו גינאה מתוך הטיפ של Nirsimantov - למטייל (3) מתוך הטיפ של Nirsimantov
תקשורת ואינטרנט בפפואה ניו גינאה מתוך הטיפ של Nirsimantov - למטייל (4) מתוך הטיפ של Nirsimantov

3 המלצות על תקשורת ואינטרנט בפפואה ניו גינאה

תמונת הפרופיל של Nirsimantov
Nirsimantov

”אינטרנט ורשת סלולרית בפפואה ניו גיני“

קרא עוד

יש כמה חברות תקשורת בפפואה, ל-Digicel יש את הפריסה הרחבה ביותר.

צריך לרכוש סים בשדה תעופה (10 קינה) , להכניס למכשיר ולבקש מהעובדים בחנות שבשדה לעזור לכם לפתוח גישה סלולרית. אני קיבלתי עם הסים החדש 1 ג'יגה לשבוע. הג'יגה הזה התחדש לי אחרי חודש בדיוק מהרגע שקניתי את הסים, גם כן לשבוע.

בשאר הזמן צריך לקנות פלקס קארד לטעון את הסים בכסף. אחרי שטענתם את הסים בכסף אתם יכולים לקנות חבילת אינטרנט (Data Plan) , אז זו תהיה לכם רק לאינטרנט. ניתן גם לבחור קומבו (#1Tok Combo) שישלב בין אינטרנט, הודעות ושיחות. אני רכשתי בכל פעם פלקס קארד של 10 קינה, וקניתי חבילה ב-9 קינה לשלושה ימים, 200Mb. בקינה הנוסף רכשתי קומבו קטנטן ליום אם הייתי צריך לעשות שיחה מקומית.

הטיפ עזר לך?
תמונת הפרופיל של ohadc555
ohadc555

”טלפון וגלישה סלולרית בפפואה ניו גינאה“

קרא עוד

קיימות שתי חברות סלולאריות בפפואה ניו גינאה: דיג'יסל ובי מובייל. דיג'יסל היא החברה היותר גדולה ואמורה להיות עם כיסוי יותר טוב. מומלץ לקנות סים קארד בשדה התעופה עם הנחיתה. מחירי השיחות ההודעות והאינטרנט יקרים בצורה קיצונית, חשוב לשים לב, שבכסף שטוענים בסים קארד ניתן להשתמש גם לגלישה, אך בגלל המחיר הגבוה כדאי לסגור את הנתונים במכשיר, אחרת יגמר הכסף במכשיר מאוד מהר.

כשרוצים להשתמש באינטרנט, הדרך הכי כדאית שמצאתי הייתה לקנות לטלפון 60 מגה לגלישה לאותו יום במחיר של 3 קינה (4.5 ש"ח). עושים זאת ע"י שליחת הודעה עם המלה DAY למספר 1634 ללקוחות דיג'יסל. בעיירות הגדולות יש משרדים עם שירותי מחשבים ועם אינטרנט, אך אלה בדרך כלל יקרים יותר ואיטיים, Wi-Fi בקושי וניתן למצוא, לרוב רק לאורחים של מלונות יקרים או במחיר מופקע.

הטיפ עזר לך?
תמונת הפרופיל של bon bon
bon bon

”כרטיס סים מקומי“

קרא עוד

בפפואה גינאה החדשה ישנם שתי חברות סלולר, Digicel ו-Bee mobile. חברת דיגיסל אומנם יקרה יותר, אבל הכיסוי שלה ברחבי המדינה רחב פי כמה וכמה מזה של בי מוביל! אין לי שום עניין עסקי או כלכלי, אבך לטובת הצלחת הטיול שלכם, אני ממליץ בחום על כרטיס סים של דיגיסל! לי אישית היה כרטיס של בי מוביל, כי רציתי לחסוך קצת כסף, ואני ממש מצטער על זה... היו ערים(!) שהגעתי אליהם ופשוט אין קליטה... רק לדיגיסל.

מעבר לזה, מחוץ לפורט מורסבי, אין אפשרות להשיד כרטיסי "מיקרו סים" (לאייפונים), אז מה שאפשר לעשות (ועשיתי את זה עם כמה כרטיסים במדינות שונות בעולם, גם בפפואה) זה פשוט לגזור את הכרטיס הרגיל כדי שיתאים פיזית למכשיר! כן, זה עובד! מנסיון!

הטיפ עזר לך?

מתוך הבלוגים - פוסטים על תקשורת ואינטרנט בפפואה ניו גינאה

אין עדיין פוסטים על תקשורת ואינטרנט בפפואה ניו גינאה.

שתפו את החוויות שלכם מהטיול עם קהילת המטיילים הגדולה בישראל

כתבו בלוג

תגיות